Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kolye Modelleri

Penye ip ile hazırladığımız çok güzel örgü kolye modelleri var sırada. Sizlere yapacağınız el yapımı takı tasarım modellerinde fikir verecek bir çalışma. Artan penye iplerinizle bu güzel takı modellerini yapabilirsiniz. Penye ip örgü modellerinden kalan renkli iplerle çok güzel takılar yapabilirsiniz. Boncuklarla ve çeşitli çiçeklerle örgü kolye modellerini süsleyebilirsiniz. Örgü kolye yapımı için hayal gücünüzü kullanarak çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Birazdan göreceğiniz 7 farklı modelden fikir edinebilirsiniz. Daha öncede penye tişörtleri kullanarak boyunluk modelleri yapmıştık. Şık ve kullanışlı. Eski penye tişörtten boyunluk yapımı için eski tişörtlerinizi kullanabilirsiniz. Çocuklarınız içinde çocuklarınızın tişörtünü kullanarak yapabilirsiniz.

Penye İpten Kolye Modelleri

7 farklı modelin görsellerini hazırladık. Parmak örgüsü modelleri ile, tığ işi sık iğne teknikleri ile bu güzel modelleri örebilirsiniz. İnci ve yine penye çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Yaz kış kullanabileceğiniz çok güzel örgü kolye modelleri. Çeşitli boylarda incilerle harika duracak bir örnek. Bu güzel modellerin maalesef yapılışı yok. Ama kolay modeller. Tığ işi ile örülmüş örnekler var. Üzerini küçük süslemelerle şahane modellere çevireceğiniz modeller.

Örgü kolye modelleri olarak hazırladığımız örnekleri görelim. Sizde hayal gücünüzü kullanarak ve bu modellerden yola çıkarak kendi tarzınıza uygun modeller yapabilirsiniz. İşte harika modeller.

 

Kaynak : http://crochelinhasagulhas.blogspot.com/2019/05/colares-em-fio-de-malha-by-colareterapia.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler