Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Dantel Runner Yapılışı

Dantel örneklerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Çeşit çeşit boylarda öreceğiniz şerit dantellerle yapılmış çok zarif bir model. Kolay dantel runner yapılışı. Beğendiğiniz renk pamuklu iplerle çok güzel runnerler örebilirsiniz. Yine bir badem, ananas yada çilek olarak isimlendirdiğimiz klasiklerden olan bir örnek. Modası hiç geçmeyecek örneklerden. Bu güzel modeli biliyorsunuzdur. Yada mutlaka bir yerlerde görmüşsünüzdür. Örgü şallar, örgü yelekler, havlu kenarı modelleri gibi birçok yerde var. Kullandık, kullanıldı. Şimdide örgü runner modellerinin anlatımında kullanacağız. Hatta bu modeli etol şal modellerinde veya örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Dantel yazlık örgü bluz modellerinde de kullanabilirsiniz. Şerit şerit olduğu için kol yaka kesimleri de kolay olacaktır.

Bu kısımda yine bademleri kullanarak ördüğümüz tığ işi runnerlerden bahsedeceğiz. Tabi farklı desenlerde de yapılmış runnerler var. Anlatımına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Mesela yine istediğiniz boyutlarda öreceğiniz runnerler var. Dantel runner örnekleri. Aynı zamanda şal olarak da kullanabilirsiniz. Dantel runner modelleri yapımı yine muhteşem güzellikte olan zarif dantel modellerinden. Badem modeli örgü runner yapımı yine çok hoş örülmeye değer modellerden. Farklı kalınlıkta iplerle örgü paspas modelleri olarak da örebilirsiniz. Gelelim şimdi kolay dantel runner yapılışını öğrenmeye.

Dantel Runner Yapılışı

Rengiyle modeliyle çok güzel bir örnek daha. Her renkle örüldüğünde çok güzel duracak bir model. Yukarıda da dediğimiz gibi sadece runner değil şal, paspas, yelek gibi modellerinde tasarımında kullanacağımız bir örnek.

Kolay Dantel Runner Yapılışı

Kolay dantel runner yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen anlatıma geçelim. Adım adım runner nasıl örülüyor öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler