Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Runner Örnekleri

Dantel örneklerinden sizlere örgü runner modellerinden çok şık bir örneğin yapılışını hazırladık. Bu aralar şemalı örgü modelleri ile devam ediyoruz. Dantellerin hiç geçmiyor modası. Her çağda, her devirde örülüp kullanılıyor. Çağa göre modernleşip örülüyor. Dantel runner örnekleri öyle. Örgü ranır modellerini istediğiniz renk iplerle örebilirsiniz. Klasik dantel ipleri ile harika duracaktır. Bademli çok güzel bir örnek. Örgü fular modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Artırmaları biraz daha fazla yapıp enini genişleterek dikdörtgen şal modelleri olarak da örüp kullanılabilir.  Runner modellerinden örgü farklı modellerin yapılışını isterseniz spiral dantel runner yapımı da çok güzel bir örnek. Ve tarifi adım adım şemalarla hazırladığımız bir model. Aynı model ile örgü klozet takımları da örülmüştü. Biz şimdi runner olarak kullanabileceğiniz ince her tarz iple örebileceğiniz bir modelin yapılışını hazırladık. İpler hazırsa dantel runner örnekleri yapılışına geçiyoruz.

Dantel Runner Modelleri Yapımı

Dantel runner örnekleri yapılışı masalarınızın, kullanacağını alanın boyutlarına göre boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uç kısım, orta kısım ve bitiş kısmı olamak üzere 3 kısımdan oluşuyor şema. Badem sayılarını masanın uzunluğuna göre örebilirsiniz. Hemen dantel runner örneklerinin şemasını inceleyelim.

Dantel Runner Örnekleri 8

Dantel Runner Örnekleri 5

Dantel Runner Örnekleri

Masa üzerinde, konsol üzerinde ayna önünde de kullanılabilir. Çok hoş bir  model. Ananaslı – bademli örgüler birçok modele yakışıyor. Şimdi dahtelimizin son halini inceleyelim. Mavi renkle örülmüş bir örneğini de göreceksiniz. Beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz.

Dantel Runner Örnekleri 1

Dantel Runner Örnekleri 6

Dantel Runner Örnekleri 7

Dantel Runner Örnekleri 13

Dantel Runner Örnekleri 2

Dantel Runner Örnekleri 4

Dantel Runner Örnekleri 9

Dantel Runner Örnekleri 10

Dantel Runner Örnekleri 11

Dantel Runner Örnekleri 3

Dantel Runner Örnekleri 12

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1020

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler