Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Ranır Modelleri

Örgü ranır modelleri olarak, bebek battaniyesi modelleri olarak, örgü kırlent modelleri olarak örebileceğiniz harika bir örneğin yapılışını hazırladık. Modelde renkli olarak örülmüş örneği göreceksiniz. Dilerseniz tek renk olarak da örebilirsiniz. Harika bir model. Örgü ranır modelleri olarak veya örgü paspas modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Runner modellerinden beğendiğiniz örgülerin birleşimi ile motiflerin birleşimi ile yapabilirsiniz. Penye ipten runner yapılışı böyle bir model. Bu modeli daha önce şal modelleri veya yelek modellerinde görmüş olabilirsiniz. Tığ işi runner yapımını da paspas olarak da kullanabileceğiniz bir model. Örgü runner yapılışı için dantel modellerini, etol şal modellerini değerlendirebilirsiniz. Birazdan tarifini paylaşacağımız modeli de sadece runner olarak değil birçok farklı modelde de kullanabilirsiniz.

Motiflerle Örgü Runner Modeli

Örgü ranır modelleri olarak hazırladığımız çok güzel renkli örnek. Bebek battaniyesinde de harika duracak bir model. Tığ işi ile örüyoruz. Masa örtüsü olarak, sehpa örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Biraz tığ işi biliyorsanız bu modeli kolaylıkla örebilirsiniz. Katmerli çiçeklerimizden. Motifin orta kısmında kullandığımız örgü çiçek motifini farklı örgü süsleme modellerinde de kullanabilirsiniz.

Modelde gördüğünüz örneğin ölçüleri 76 x 51 cm ölçülerindedir. 3 – 6 veya 9 kare motifle runneri yapabilirsiniz.

Örgü Ranır Modelleri 4

Örgü Ranır Modelleri 3

Örgü Ranır Modelleri 2

Örgü Ranır Modelleri 5

Modelimizin şeması yukarıdaki gibi. Çok güzel. Dilediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. İplerinizi öreceğiniz modele göre tercih edebilirsiniz.

Örgü Ranır Modelleri 1

Örgü Ranır Modelleri

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/kryuchkom-dekorativnaya-salfetka-tsvetochnyiy-sad/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler