Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Runner Yapımı

Masa örtüsü olarak da kullanabileceğiniz çok güzel bir örnek. Biraz daha büyüterek bebek battaniyesi olarak kullanabilirsiniz. Koton iplerle örgü paspas modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Yıldız motifli bir paspas, battaniye yada runner. Tığ işi runner yapımı masalarınızda çok güzel duracak. Eğer paspas olarak örerseniz ev dekorasyonunda çok şık duracak. Örgü runner yapılışı için evde kalan ipleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Her turda farklı renk yaparak örgü mandala modelleri de örmüş olursunuz. Penye iplerle de runnerler örebilirsiniz. Mesela yine paspas olarak da kullanabileceğiniz penye ipten runner modellerini örüp kullanabilirsiniz. Hep aynı modellerden sıkılanlar için güzel bir örnek. Tığ işi runner modelleri konsol önünde, masa üzerine kullanılabilir.

El Örgüsü Ranır Modelleri

Tığ işi runner yapımı sadece runner olarak değil farklı şekillerde de kullanılabilir. Yıldız örgü bebek battaniyesi olarak örebilirsiniz. Paspas olarak çok şık duracak bir örnek. Biz bugün runner olarak örüyoruz. Tarifini sizlere fotoğraflarla hazırladık. Fotoğrafları takip ederek örebilirsiniz. Ortada bir çiçek motifi kenarlar zikzak. Yıldız.

Pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Sihirli halka içine 6 sık iğne yaparak başlıyor ve aşağıdaki adımları takip ederek örmeye devam ediyoruz.

Tığ İşi Runner Yapımı 4

Tığ İşi Runner Yapımı 5

Tığ İşi Runner Yapımı 6

Tığ İşi Runner Yapımı 7

İstediğiniz kadar tur tekrarı yapabilirsiniz. Ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İşte sizlere birkaç renk uygulaması ve kullanım şekline dair fikir.

Tığ İşi Runner Yapımı 8

Tığ İşi Runner Yapımı 1

Tığ İşi Runner Yapımı 2

Tığ İşi Runner Yapımı 3

Tığ İşi Runner Yapımı 9

Tığ İşi Runner Yapımı

Kaynak : https://crochetmillan.com/2016/11/14/millans-star-doily/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler