Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Tığ İşi Örnekler Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından birçok modelde kullanacağımız tığ işi örnek yapılışı hazırladık. Kolay tığ işi örnekleri yapılışı. Etol şal modellerinde, dantel örneklerinde, runner modellerinde, örgü paspas yapılışında, amerikan servis yapımında, bebek örgülerinde kullanabiliriz. Ölçüleri istediğimiz gibi ayarlayarak birçok çeşitte kullanabiliriz. Tığla örülen kolay örgü modelleri çeşit çeşit modellerde kullanılabilir. Tığ işi dantel bluz yapılışında kullanabiliriz. Örgü yelek modellerinde kullanabiliriz. Çok güzel olmaz mı sizce de. Tığ işi bayan hırka örnekleri örebiliriz. Ön kısımlarda çiçekli örneklerin uygulamasını yapabilir arka ve kollarda 3 lü trabzan grupları ile tamamlayarak yepyeni bir tasarım oluşturabiliriz. Tığ işi örnekleri anlatımlı modeli dantel bluz modellerinde de kullanabilirsiniz.

Çiçekli Tığ İşi Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi çanta örneklerinde kullanabiliriz mesela. Astarlayarak kullandığımızda çok şık olur. Hatta örgü plaj çantası modelleri olarak örebiliriz. Kağıt ip çanta modelleri olarak yapabiliriz. Çeyizlik yelek örnekleri tığ işi, yazlık yelek modelleri olarak örebilirsiniz. Kız çocukları için pembiş pembiş çiçekli çıtı pıtı bir yelek olacaktır.

Kolay Tığ İşi Örnekler Yapılışı

Velhasıl kelam çiçekli çıtı pıtı örneği birçok modelde kullanabiliriz. Yukarıda birlikte hangi modellerde kullanabiliriz saydık. Sizde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece daha çok fikir- model üretmiş oluruz. Hazırsanız hemen kolay tığ işi örnekler nasıl örülüyor izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler