Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Örgü Terlik Şablonları

Yaza uygun örgü terlik modelleri, örgü ayakkabı modelleri şemaları hazırladık. Pamuklu iplerle, keten iplerle, merserize iplerle terlikleri – ayakkabıları örebilirsiniz. Daha önce kullandığımız bir ayakkabı veya terliğin alt tabanını örgümüzde kullanabiliriz. Farklı örgü terlik modellerinin, örgü ayakkabı modellerinin yapılışından bahsetmiştik. İnceleyerek nasıl öreceğimize dair fikir edinebilirsiniz. Mesela keçe tabanlar da kullanarak ayakkabıyı veya terliği yapabilirsiniz. O zaman dışarısı için uygun olmayacaktır. Parmak arası terliklerin üst kısımlarını keserek alt tabanlarını terlikte kullanabiliriz. Anlatımlı tığ işi terlik yapımı için eskiyen terliklerin, ayakkabıların tabanlarını kullanabiliriz.

Daha önce motifli yazlık örgü ayakkabı yapılışı hazırlamıştık. Ayakkabı tabanlarını nasıl kullanacağımızdan bahsetmiştik. Oradan detaylara ulaşabilirsiniz. Makrome modellerinden de çok güzel terlikler örebilirsiniz. En güzel örneklere makrome terlik modellerinden ulaşabilirsiniz. Öreceğimiz gibi kendimize terlik de dikebiliriz. Mesela peluş terlik nasıl yapılır sizlere fikir verebilir. Şimdi en güzel tığ işi örgü terlik şablonlarına göz atalım.

En Güzel Örgü Terlik – Örgü Ayakkabı Şablonları

Havalar ısındımı hemen yazlık örgülere, yazlık terlikleri, yazlık ayakkabıları dolaplardan çıkartır kullanmaya başlarız. Bugün ayakkabı tabanlarının, terlik tabanlarının üzerine örebileceğimiz tığ işi örgü terlik şablonlarından bahsedeceğiz. Hemen altta şablonların nasıl duracağını bulacaksınız. İlk olarak onlara bir göz atalım.

 

Tığ İşi Örgü Terlik Şablonları 10

Tığ İşi Örgü Terlik Şablonları 7

Şimdi ise şablonları inceleme vakti geldi. Şablonları inceleyip en güzel terlikleri örmeye başlayalım.

 

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/natali_vasilyeva/post250701004/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler