Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı

Tığ işi ile yapılmış güzel bir kazak. Süveter. Nasıl yapıldığını şemalı olarak bulabilirsiniz. Tığ işi örnekler anlatımlı modelleri yaz kış kullanabilirsiniz. Yazın kazak olarak, mayo üzerine kullanabilirsiniz. Kışın örgü süveter modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kolay tığ işi örnekleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Gömlek üzerine, atlet üzerine giyebilirsiniz. Genç kızlarınız için örebilirsiniz. Yazlık örgü modellerini sadece yazın değil kışın da kullanabiliriz. Bir badi kazak, balıkçıl yaka ince bir kazak üzerine giyebiliriz. Bence çok hoş olur. Yazlık örgülerinizi bu şekilde kullanabilirsiniz. Ananas örgü modeli yazlık bluz yapımını da aynı şekilde yaz kış kullanabilirsiniz. Yazlık örgü hırka modelleri ve yapılışları da aynı şekilde kullanacağınız modellerden. Tığ işi örgü modelleri ile yapılmış birbirinden güzel örnekler. Daha fazla model anlatımı için ana sayfamıza bekleriz.

Tığ İşi Örnekleri ve Yapılışı

Bu güzel kazak yapılırken birkaç farklı desen kullanıldı. Ve her desenin şeması hazırlandı. Delikli kafes örgü desenleri ağırlıklı olarak kullanıldı. Kazak bittiğinde alt kısmı için kenar danteli kullanıldı. Pamuklu iplerle, merserize iplerle örebilirsiniz. Şimdi tığ işi örnekleri anlatımlı modeli genel hatları ile görelim.

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı 2

Kenarı için aşağıdaki şemayı kullanacağız. Daha uzun bir kazak örmek isterseniz tur tekrarı yapabilirsiniz kenar oyası modelleri için.

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı 3

Şimdi kazağın diğer şemalarını görelim.

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı 4

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı 5

Kazağın tüm aşamalarını tamamladık. Bittiğinde nasıl durduğuna bakalım mı.

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı 1

Tığ İşi Örnekleri Anlatımlı

Kaynak : http://clubmasteric.ru/shemi-vasanie-kruchkom/koftochki-kruchkom/2072-vasat-koftu-kruchkom.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler