Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Runner Modelleri

Kalın iplerle örgü masa örtüleri modelleri hazırladık. Çok hoş bir model. Runner olarak kullanabilirsiniz. Daha büyük örerek paspas olarak veya aynı boyutlarda örerek yine küçük banyolarda, dar alanlarda örgü paspas modelleri olarak kullanabilirsiniz. Anlatımını şema ile hazırladığımız çok hoş bir örnek daha. Penye ipten runner modelleri. Boyutları tam ne kadar bilmiyorum. Eğer uygunsa penye ipten amerikan servis olarak da kullanabilirsiniz. Penye ipler son zamanlarda hayatımızda çokça yer almaya başladı. Bende kendi evimde kullanmak için penye ipten videolu örgü puf yapılışı örmüştüm. Keyifle kullanıyorum. İçine neredeyse 3 kg elyaf almıştı. Şimdilerde de güzel bir paspas örmeyi düşünüyorum. İplerimi hazırlayalı çok oldu. 1 seneyi geçmiştir. Ama ben hala penye ip yıldız paspas yapılışını öremedim. Ama bir gün mutlaka öreceğim. Banyo dekorasyonunda kullanmayı düşünüyorum. Penye ipten runner modelleri ve daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirisiniz.

El Örgüsü Masa Örtüsü Modelleri

Çok şık, kolay bir örgü modeli hazırladık. Hasır iplerle, penye iplerle örebileceğiniz bir model. Koton ipler de kullanabilirsiniz. Her iple örebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken penye ipten runner modelleri için kullandığınız ipin kalınlık ve inceliğine göre örtünün boyutları değişecektir. Penye ip turuncu ve koyu kahve ile örülmüş harika bir örtü.

Penye İpten Runner Modelleri

Örtümüzün şeması yukarıdaki gibidir. Şemada + lar sık iğne , uzun çizgiler trabzan, 0 ler ise zincir anlamına geliyor. V ler artırma. Sihirli halka yaparak örgüye başlıyorsunuz. Ve şemayı uyguladığınızda aşağıdaki model ortaya çıkıyor.

Penye İpten Runner Modelleri 3

Penye İpten Runner Modelleri 2

Penye İpten Runner Modelleri 1

Kaynak : http://helenacc.blogspot.com/2014/10/toalhinhabase-tijolo-marrom-em-trapilho.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler