Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Runner Yapılışı

Penye ipten çok şık runner yapıyoruz. Şemalı anlatımla penye ipten runner yapılışını bu içeriğin içinde bulabilirsiniz. Birkaç parçayı birleştirerek örgü paspas modelleri olarak da örebilirsiniz. Papatyalı çok güzel bir model. Penye ip örgü modellerini örerken takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince bildiğimiz tüm konularda en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Penye ipleri ev dekorasyonunda sıkça kullanıyoruz. Penye ipten sepet modelleri, penye ipten paspas modelleri, örgü puflar, penye ipten runner modelleri, örgü çanta modelleri gibi bir çok örgü örüyoruz. Tığ işi örgüler, şiş örgü modelleri gibi birçok tarif. Şimdi o modeller arasına bir güzel tarif daha ekliyoruz. Bu örneği havlu kenarı olarak, yelek modelleri olarak belki farklı bir örgüde görmüş olabilirsiniz. Penye ipten paspas olarak düşünmüşmüydünüz. Bu şekilde farklı bir modelde beğendiğiniz örgüleri sizde paspaslarda kullanabilirsiniz. Yeni modeller, yeni örgüler arayanlar için süper bir model. Hemen tarifine geçiyoruz.

Örgü Runner Yapımı

Kalın koton iplerle, pamuklu makrome ipleri ile de örebilirsiniz. Ribbon iplerle örebilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Tek renk olarak da örebilir veya her çiçekte farklı renk de örebilirsiniz. Penye iplerin kalınlıkları farklı olabiliyor. İpinizin kalınlığına göre 10 – 12 mm tığlar kullanabilirsiniz.

Penye İpten Runner Yapılışı

Şemamız bu şekilde. 7 zincir çekerek başlıyoruz. 1. çiçeği bitirdikten sonra 2. çiçeğe geçiyoruz. Şemada daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Şimdi de penye ipten runner yapılışı bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Penye İpten Runner Yapılışı 4

Penye İpten Runner Yapılışı 3

Penye İpten Runner Yapılışı 2

Penye İpten Runner Yapılışı 1

Kaynak : http://helenacc.blogspot.com/2014/08/centro-de-mesa-de-flores-em-trapilho.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler