Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İple Torba Çanta Yapılışı

Örgü çanta modellerinden güzel bir tarifle devam ediyoruz. Penye iple torba çanta yapılışı. Severek öreceğimiz kolay modellerden. Kullanması çok keyifli olacak. Örgü plaj çantası modelleri olarak da örebilirsiniz. Hobi çantası olarak, örgü market çantası olarak da. Penye ipleri çanta yapımında çok kullanıyoruz. Kalın ipler olduğu için kısa sürede tamamlıyoruz. Penye iple, kağıt iple örgü çanta, koton ipler örgü çanta, makrome iple örgü çanta gibi çok tarifimiz oldu. O güzel modeller arasına yeni bir örnek daha ekliyoruz. Penye ipten haraşo çanta yapımı en güzel örgülerden biri. Birçok renkle kolayca örebilirsiniz. Penye ip altıgen çanta yapılışı kolay örneklerden. Örgü piknik çantası olarak örüp kullanabilirsiniz. Sırt çanta yapımı anlatımlı model son paylaştığımız örgü sırt çantası modellerinden. Son olarak yeni bir modelden daha bahsedelim. 7 motiften örgü çanta yapılışı. Beğendiğimiz altıgen motiflerle en güzel çantaları örebiliriz. Çok güzel olan bir çantadan daha bahsedelim. Penye iple torba çanta yapılışı detayları aşağıda.

Penye İpten Torba Çanta Nasıl Örülür?

Bir askısı kısa, bir askısı uzun kullanması keyifli çantalardan. Amigurumi tekniğiyle, sık iğnelerle çantayı kare şekilde örüyoruz. Kare sepet örer gibi. Sonra asıklarını örerek çantayı tamamlıyoruz.

Penye İple Torba Çanta Yapılışı 1

Penye İple Torba Çanta Yapılışı 2

Penye İple Torba Çanta Yapılışı

Çantamız mükemmel duruyor. Eğer sizde nasıl örüldüğünü merak ediyor ve hemen örmek istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki videoyu izlemek. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler