Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hiç Görülmemiş Dantel Örneği

Dantel örneklerinden çok hoş bir model daha. Örgü mandala örmeyi seviyorsanız sizlere yepyeni bir örnek. Hiç görülmemiş dantel örneği. Ağır örgüleri kullanmayı, örmeyi seviyorsanız tam sizlere göre bir model. Örgüde biraz daha profesyonelleşmiş kişilerin öreceği bir model. Saksı altlarında, peçete olarak, amerikan servis olarak kullanacağınız muhteşem bir model. Yine birkaç muhteşem modellerden bahsedelim. Daha sonra hiç görülmemiş dantel örneğinin anlatımına geçeriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz dantel modellerinden bahsedeceğiz. Son paylaştığımız modeller arasında ağır yuvarlak dantel örneği yapılışı anlatımı keyifle öreceğiniz modellerden. Paspas yapımında bile kullanacağınız bir örnek. Örgü yuvarlak amerikan servis yapılışı bademli modellerden. Bademli örnekleri dantellerde çok kullanıyoruz. Ve çok yakışıyor. Anlatımlı dantel salon takımı yapılışı da ilk paylaştığımız modeller arasında. Daha fazlasını önceki içeriklerimizden bulabilirsiniz. Sırada hiç görülmemiş dantel örneği var.

Dantel Örnekleri Anlatımlı

Rengiyle modeliyle çok güzel bir dantel daha. Yine bir baden örneği. Etrafı popcornlarla süslenmiş yepyeni bir örnek.

Hiç Görülmemiş Dantel Örneği

Krem rengi klasik dantel ipi rengiyle de muhteşem duracak. Sizde sevdiğiniz renklerle yeni modeli örebilirsiniz. Hiç görülmemiş dantel örneği 2 güzel video ile anlatılıyor. Hadi anlatıma geçelim ve nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler