Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kottan Yaprak Modelleri ve Yapılışı

Eski kotları değerlendirme projesi hazırladık. Eski kottan yaprak modelleri ve yapılışı. Kot kumaşlardan yapraklar yapıyoruz. Daha sonra kumaşları dekoratif çalışmalarda kullanıyoruz. El yapımı anahtarlık, el yapımı küpe modelleri, kot süslemeleri, hediye paketleme örnekleri, duvar süsü modelleri hazırlayabiliriz. Hem birkaç çeşit yaprak yapılışı hazırladık. Hem de yapraklardan oluşan güzel bir galeri hazırladık. Daha önce makrome yaprak yapımı, makrome tüy yapımından bahsetmiştik. Aynı modeli kotlarla yapıyoruz. Yapılışı oldukça kolay. Kullanım yeri de oldukça fazla. Örgü modelleri ve yapılışlarını da süsleyebilirsiniz.

Eski Kottan Yaprak Modelleri ve Yapılışı 15

Eski kottan yaprak modelleri ve yapılışına geçmeden önce kotlarla yaptığımız farklı projelere göz atalım. Eski kot pantolondan şal nasıl örülür? Paylaştığımız konular arasında. Kotları kestik biçtik diktik. Daha sonra örgülerle tamamlayarak şala çevirdik. Eski kot nasıl değerlendirilir derseniz birçok proje hazırlayabilirsiniz. Puflar, halılar, paspaslar, çantalar, organizerler yapabilirsiniz. Battaniyeler yapabilirsiniz. Eski kot ile sepet yapılışı ilginizi çekecek projeler arasında. Eski kot pantolonları değerlendirme projelerinin daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yapraklar nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Eski Kotlardan Yaprak Nasıl Yapılır?

Çeşit çeşit boylarda, çeşit çeşit renk kotlarla çok güzel yapraklar yapabiliriz. Yaptığımız yaprakları ise anahtarlık, küpe, mont süslemeleri, örgü süslemeleri, çanta süslemeleri gibi birçok çalışmada kullanabiliriz. İlk olarak güzel bir galeri inceleyeceğiz. Yaprakları nasıl çalışmalarda kullanabiliriz. Daha sonra 4 video izleyecek ve videolardan farklı modelde yaprakların nasıl yapıldığını öğreneceğiz.

Galerimize geçelim. Eski kottan yaprak modellerini inceleyelim.

Yaprak modellerini inceledik. Şimdi nasıl yapıldığını öğrenme zamanı.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler