Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kot Nasıl Değerlendirilir?

Eski kotlarınızı kullanabilirsiniz. Artık giymiyorsanız, eski kot nasıl değerlendirilir sorusunun yanıtına göre hareket edebilirsiniz.

Eski kot nasıl değerlendirilir sorusunun yanıtına göre, hemen siz de kotların farklı işlevleri ile kullanımını sağlayabilirsiniz. Evet, kotlarınız eskidi ve artık giyilmiyor. Ancak farklı alanlarda kullanarak, atmadan da değerlendirebilirsiniz. İşte önerilerimiz…

Kottan Önlük Yapmak

Eskiyen kotların değerlendirilmesi için ilk akla gelen kottan önlük yapmak oluyor. Bebek önlüklerini eski kotlarınızı kullanarak yapabilirsiniz. Kot mont ya da kot pantolon önlük yapımı için son derece uygundur. Kottan önlük yapmak için ilk olarak işaretleme yaparak, sonrasında kesin birleştirme işlemi ile cırt cırt kullanarak önlüğü tamamlayabilirsiniz. Çocuklarınız yemek yerken pratik bir şekilde kullanacak olduğunuz önlüğü kendiniz en basit şekilde yapmış olacaksınız. Seçim tamamen sizin. Detaylı bilgi için daha önce paylaştığımız eski kottan önlük yapımı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eski Kot Nasıl Değerlendirilir?

Kot Puf

Bir diğer önerimiz ise kottan puf yapmak olacak. Kotlarınızı kullanarak geniş bir şekilde dikim sağlayarak işçini doldurup puf yapabilirsiniz. Evinizin bir köşesinde kullanacağınız ya da direkt olarak balkonda kullanacağınız bir puf yapabilirsiniz. Kot pantolonun cepli olan kısımlarını dahi bu parçada kullanabilirsiniz. Hem şık bir görüntü ortaya çıkar hem de kullanım son derece rahat ve pratik olur. Seçim tamamen sizin. Daha detaylı bilgi için kottan puf yapımı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eski Kot Nasıl Değerlendirilir? 1

Kottan Kılıf

Yastık, kırlent, laptop ya da telefon kılıfı yapmak için de kotlarınızı kullanabilirsiniz. Bunun için önerimiz, kotun cebinin olduğu alanı kullanmak. Bu sayede aynı zamanda kot kılıfın belli bir alanını da kullanma imkanı bulacaksınız. Kottan kılıf yapmak için laptop kılıfı son derece avantajlı. Bunun dışında farklı aksesuarlar için de kılıf yapmanız mümkün olacaktır. Dilerseniz kottan kırlent yapımı yazımızda detaylar bulabilirsiniz.

Eski Kot Nasıl Değerlendirilir? 2

Kottan Abajur

Spor bir abajur yapmak için kotlarınızı değerlendirin. Oluşturmuş olduğunuz abajur iskeleti kotla kaplayarak son derece şık bir görüntü elde etmeniz sağlanıyor olacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak direkt olarak abajur yapmak için sunulan bu seçeneği kullanın. Sizin için avantajlı bir kullanım söz konusu.

Eski Kot Nasıl Değerlendirilir? 3

Verilen önerilere göre eski kotları değerlendirmek için fikirler arasından sizin için uygun olanı seçip uygulayabilirsiniz. Son derece şık bir görüntü elde edeceğiniz fikir önerileri sunulmuştur. Seçim sizin.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler