Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kottan Kırlent Yapımı

Eski kottan neler yapılabilir diye düşündük ve çok güzel kırlent modelleri hazırladık. Eski kotları değerlendirelim. Eski kotlardan birçok ürün yapabiliriz. Farklı fikir paylaşımlarında bulunduk daha önce sizlerle. Eski kot pantoloları değerlendirmek için birçok fikir var. Kot pantolonları değerlendirerek etek modelleri yapabilirsiniz. Kottan çanta modelleri yapabilirsiniz. Pantolonların paçalarını keserek istediğiniz boyda eski pantolondan şort yapımı yapabilirsiniz. Aklınıza gelecek birçok ürün yapımında kullanabilirsiniz. Duvar süsleri, iğnelik modelleri , halı modelleri ve daha birçok ürün.

Sizlere öncelikle bir video paylaşımında bulunmak istiyorum. Eksi kotları değerlendirerek kırlent yapımını anlatılıyor videoda. Kot kumaş kullanabilirsiniz elinizde varsa. Yoksa daha önceki kot ürünlerinizden keserek kottan kırlent yapımı yapabilirsiniz. Şimde videomuzu izleyelemi.

Eski Kottan Yapılmış Kırlent Modelleri

Şimdi sizlere eski kotlarınızı değerlendirerek sizlere fikir verecek çok güzel modeller. Gömleklerden yapılmış modeller var. Farklı renk ve modellerin bir araya gelerek oluşturdukları çok güzel örnekler var. Çiçek yapımı var. Sevimli bir ayıcık kırlent modelimiz var. Üzerine kumaşla süsleme yapılmış modellerimiz var. Düğme kısımlarının bir araya gelerek oluşturduğu güzel görüntü var.

Kırlentlerin içi için elyaf kullanabilirsiniz. Ben genelde boncuk elyaf kullanıyorum. Şekil vermesi daha kolay geliyor bana. Amigurumi oyuncak modellerimin içine boncuk elyaf dolduruyorum. Tabi elinizde olan malzemeleri kullanabilirsiniz. Diğer elyaftan varsa , sünger varsa içlerini doldurabilirsiniz. Şimdi sizlere özenle hazırlanmış kırlent modellerini sunuyoruz. Sizlerde yaptığınız ürünleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.bolshoyvopros.ru/questions/1354096-kak-sshit-podushki-ili-navolochki-iz-staryh-dzhinsov-foto-vykrojki-mk.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler