Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kollu Battaniye Nasıl Dikilir?

Evde dikiş modelleriyle devam ediyoruz. Sırada kollu battaniye nasıl dikilir anlatan bir video hazırladık. Evinizde polar kumaşlarınız, ekose yün kumaşlarınız veya welsoft kumaşlarınız varsa battaniye dikiminde kullanabilirsiniz. Battaniyeye uygun tüm kumaşları kollu battaniye dikiminde kullanabilirsiniz. Dikiş modelleri ve örneklerinde dikiş dikmeye yeni başladıysanız kolayca dikebileceğiniz modellerden.

Kolay dikiş modellerinden, evde dikebileceğimiz modellerden zaman zaman bahsediyoruz. Son zamanların trend çalışmalarından biri ise battaniyeden mont dikimi. Eğer elinizde battaniyeler, kırkyama yatak örtüleri varsa mont yapımında kullanabilirsiniz. Battaniyeden kaban yapımını daha önce detaylı bir şekilde bahsetmiştik. İnceleyerek sizde evde kendinize çok şık montlar dikebilirsiniz. Yada eski kazaklarınızı kesip biçerek battaniye yapabilirsiniz. Eski kazaklardan battaniye nasıl yapılır yine paylaştığımız modeller arasında. Yine çok beğeneceğimiz TV izlerken, kitap okurken kullanacağımız kollu battaniye nasıl dikilir öğrenelim.

Giyilebilir Battaniye Nasıl Dikilir?

Dinlenme sırasında kullanacağınız çok şık kullanışlı bir battaniye yapılışı hazırladık. Battaniyeyi kollarımıza geçirdiğimiz için rahatça ellerimizi de kullanabiliriz. TV izlerken, kahve – çay içerken, kitap okurken omuzlarımızı saran bizi sıcak tutan bir battaniye olacak. Tek kişilik bir battaniye. Aile boyu herkese dikebilirsiniz. Battaniyemiz 130 x 200 cm ölçülerinde. Dikişe yeni başlayanlar içinde harika bir dikiş dersi olacak.

Kollu Battaniye Nasıl Dikilir?

Battaniye yukarıdaki gibi çok kullanışlı görünüyor. Eğer nasıl dikildiğini merak ediyorsanız altta bulunan videoya geçip kollu battaniye nasıl dikilir öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler