Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Çizimler Nasıl Yapılır?

En kolay çizimler bu galeride. Sizler için kolay çizimler hayvan resimleri hazırladık. Çocuklarınıza etkinlik hazırlarken artık resimleri kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Koyunlar , gergedanlar, kuşlar, maymunlar, aslanlar çizmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Güzel kolay çizimleri istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte çizip boyayabilirsiniz. Sizler için daha önce çok güzel kolay resim çizimleri paylaşmıştık. Çocuklarınıza kolay araba çizimleri hazırlayabilir , öğretebilirsiniz daha önceki yazılarımızı inceleyerek. Kara kalem çizim tekniklerine merak salanlar paylaşımlarımızı inceleyebilirler. Çiçek çizim modelleri yapabilirsiniz. Bugünkü galerimizde kolay hayvan resmi nasıl çizilir onu göreceğiz.

Kolay Çizimler ve Yapılışları Resimli

İsterseniz paylaştığımız modelleri kolay çizim karakalem tekniği ile yapabilirsiniz. Yaptığınız resimlerde galeride bulunan örnekleri de kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte resimleri inceleyerek çocuklarınızında resimleri çizmelerini isteyebilir onlara öğretebilirsiniz. Çocuklarımızda artık kolay ve sıkılmadan resim çizebilirler. Resim yapmayı sevmeyen çocuklar da bu sayede resmi sevecek ve zevkle  resim yapmaya başlayacaklar.

Balıkları bir kağıt üzerine çizip akvaryum yapabilirsiniz. Zürafalar, gergedanları bir araya getirerek çizip hayvanat bahçesi oluşturabilirsiniz. Okul öncesi çocuklarınıza hayvanları bu çizimlerle öğretebilirsiniz. Penguenler , kardan adamlar çizerek kış etkinlikleri hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde çeşitlendirmek mümkün. Sizler aklına gelecek başka fikirler de uygulayabilirsiniz. Çizimleri paylaşmak bizden fikir üretmek sizden.

 

 

Kaynak:
https://www.facebook.com/icreativeideas/posts/538727826314881
https://tr.pinterest.com/amyb1966/easy-drawings/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kolay Çizimler Nasıl Yapılır?”
  1. sabaheta dedi ki:

    hei har dere noe aktivitet for fireåringer?
    takk for fantastiske ideer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler