Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvas Çanta İşleme

Çanta modellerimiz arasına bir yenisini ekliyoruz. Sırada plastik kanvas çanta modellerinden bir anlatım var. Plastik kanvasları sadece çanta yapımında değil birçok yerde kullanabiliriz. Plastik kanvas amerikan servis modelleri yapabiliriz. Bardak altlıkları yapabiliriz. Halılar, puflar yapabiliriz. Mesela plastik kanvas ile puf modelleri çalışmalarınızda fikir verebilir. Plastik kanvasları artık her yerde bulmak mümkün. Plastik kanvasla ilgili ilk paylaşımlarımızı yaptığımızda piyasada fazla yoktu. Şimdilerde hazır çanta kalıpları olarak bile bulmak mümkün. Kanvasları kutu yapımında da kullanabiliriz. Güzel bir kutunun yapımına plastik kanvastan kutu yapımından ulaşabilirsiniz. Harika bir organizer olarak kullanabilirsiniz. Son paylaşımlarımız arasında plastik kanvasla motifli örgü çanta yapımı var. Kanvasları iskelet olarak kullanmıştık.  Sevdiğimiz birçok örüde kullandığımız motifle çok şık çanta örmüştük. Birazdan yapılışını izleyeceğimiz çantayı kanaviçe etamin örneklerini işler gibi işleyerek yapacağız. Hadi başlayalım. Tüm malzemeleri hazırlayalım plastik kanvas çanta işmemeye başlayalım.

Plastik Kanvas Çanta Yapımı

Seçtiğimiz renkte makrome ipleri, hazır plastik çanta kanvasları, zincir askı, çanta klipsi, iğne gerekli malzemelerimiz olacak. Sonra aşağıdaki videoyu izleyerek plastik kanvas çanta işlemeye başlayabiliriz. Yaprak desenli çanta işleme örneğinde sizde farklı desenler işleyebilirsiniz. 2 renk 3 renk çalışabilirsiniz. Ünlü markalarda gördüğünüz çanta renklerinden, desenlerinden tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Plastik Kanvas Çanta İşleme

Çantayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Yaprak desen uygulamasıyla işlediğimiz çantanın nasıl yapıldığına geçiyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler