Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı

Penye iple kız çocukları için sevimli bir çanta örüyoruz. Kızlar bayılacaklar. Kızlar okuldayken onlara örgü çanta modelleri örüp sürpriz yapabiliriz. Eminim okuldan eve geldiklerinden çok mutlu olacaklardır. Kalın iplerle örüldüğü için kısa sürede tamamlanacak çantalardan. Tığ işi biliyorsanız elinizde ipleriniz varsa hemen çantayı örmeye başlayabilirsiniz. Okulda da kullanacakları bir çanta olabilir. Boyutlarını ayarlayabilirsiniz. İçine maske, su, kolonya gibi eşyalarını koyabilirler. Uzun bir süre daha maskeler hayatımızda olacak gibi. Çocuklarımız için örebileceğimiz daha çok tığ işi çantamız var. Mesela amigurumi sırt çantası yapımı kızlar için tasarlanmış. Arka kısımda bulunan örgü oyuncak figürü değiştirilerek erkek çocukları içinde tasarlanabilir. Hello kitty örgü çanta yine kızların çok seveceği örgü çocuk çanta modellerinden. Orman korosu çanta yapılışını incelemeden geçmeyin derim. Erkek çocukları için kız çocukları için örülmüş harika örnekler var. Örgü çocuk çanta yapımı anlatımlı model için güzel bir video hazırladık. Hemen ona geçelim.

Örgü Çocuk Çanta Yapılışı

Kahverengi saçlar, siyah saçlar, kızıl saçlar, pembe saçlar… Kızlarımıza benzer, kızlarımızın sevdiği renklerde kız çocuğu figürlü çanta örüyoruz. Ten rengi penye iplik, örmek istediğimiz saç renginde penye iplikle çantayı örüyoruz. Figürlü örgü çocuk çanta modelleri yapılışı anlatımlı model videosunda detaylar verilmekte. İplerimizi hazırladıktan sonra geriye örmek kalıyor.

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı 4

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı 2

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı 1

Daha ince iplerle örüp çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz. Örgü anahtarlık modellerinde kullanabilirsiniz mesela.

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı 3

Örgü Çocuk Çanta Yapımı Anlatımlı 5

Örgü çocuk çanta yapımı anlatımlı modele geçelim şimdi. Detaylarıyla videoda yer alıyor. Kızlarımıza güzel bir çanta örelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://ppfocus.com/my/0/ho7599496.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler