Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

4 Motiften Çanta Nasıl Örülür?

Yazlık çanta modelleri arasına bir yeni model daha ekliyoruz. 4 motiften çanta nasıl örülür anlatan güzel bir video. Popcorn motiflerle, hanım dilendi bey beğendi motifiyle veya beğendiğiniz farklı kare motiflerle çok güzel çantalar örebilirsiniz. Kız çocuklarınıza özel onların sevdiği renklerle çantalar örebilirsiniz. Çantanın yapılışında evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Böylece dolap içlerinde atıl şekilde bekleyen ipler en güzel şekilde değerlenmiş olur.

Örgü çanta modellerinde tığla veya şişle örülmüş çok güzel çantalardan bahsettik. Mesela çapraz çanta olarak kullanacağınız kağıt ipten bel çantası nasıl örülür önceki içeriklerimizde detayları mevcut. Örgü omuz çantası yine yaz için kullanacağınız en güzel çantalardan biri. Hazırsanız 1 gün gibi kısa sürede tamamlayacağımız örgü bel çantası nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Tığ İşi Motifli Çanta

Daha önce bebek battaniyesinde, örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde kullandığımız motifleri şimdi çanta yapımında kullanacağız. İçinde telefon, cüzdan, maske, kolonya gibi çabuk ulaşacağımız eşyaları koyacağımız bir çanta olacak. Yürüyüşe çıkarken, markete- pazara giderken hemen kullanıma hazır olacak.

4 Motiften Çanta Nasıl Örülür?

4 Motiften Çanta Nasıl Örülür? 1

2 farklı motifle benzer şekilde örülmüş 2 çantayı inceledik. Son olarak videoya geçip 4 motiften çanta nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler