Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Bel Çantası Nasıl Örülür?

Kağıt ip örgü modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Örgü çapraz çanta modelleri, örgü bel çantası modelleri olarak örebilirsiniz. Beğendiğiniz tığ işi örneklerle, tığ işi motif modelleriyle çok güzel çantalar örebilirsiniz. Kağıt ip örgü modellerinden çok güzel modeller ördük. Çantalar, şapkalar, amerikan servisleri yaptık. Mesela deniz kabuğu çanta, papatyalı çanta çok sevilen modellerden. Örgü plaj şapkası anlatımlarına da önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Kağıt ip örgü şapka modelleri ve yapılışları daha  çok yaz için örülüyor. Eğer çanta örmek isterseniz kağıt ip plaj çantası yapımına bir göz atabilirsiniz. Kağıt ipten supla yapımı ise dokuma şeklinde yaptığımız kolay modellerden. Örgü ile supla yapmak isterseniz kağıt ip amerikan servisine göz atabilirsiniz. Şimdi kağıt ipten bel çantası nasıl örülür öğrenme vakti. İyi seyirler.

4 Motiften Çanta Nasıl Örülür?

İster kağıt ipler, rafya ipler isterseniz de koton iplerle öreceğiniz çanta yapılışı hazırladık. Tek renk veya renk renk öreceğiniz harika bir model. Üstelik 1 gün gibi kısa sürüde tığ işi çanta modellerini tamamlayabilirsiniz. Çanta yapılışı için kare motifler kullanıyoruz. Hanım dilendi bey beğendi motifi örebilirsiniz. Gün ışığı motifi örebilirsiniz. Popcorn motifler örebilirsiniz. Kısacası kare olmak koşuluyla beğendiğiniz tüm motifleri 4 motiften çanta yapılışında kullanabilirsiniz.

Kağıt İpten Bel Çantası Nasıl Örülür? 1

Kağıt İpten Bel Çantası Nasıl Örülür?

Çanta için 4 motif kullanıyoruz. 1 er motif yanlara 1 er motif ise ön ve arkaya geliyor. Hazırsanız videoya geçip kağıt ipten bel çantası nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler