Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kasnakta Nakış Yapılışı

Mavi vazo içinde renkli çiçekler. Kasnakta nakış yapılışından güzel bir model ile devam ediyoruz. Pandemiden dolayı evlerdeyiz. Eski hayatımızdan eser kalmadı. Dışarı çıktığımızda korkarak geziyoruz. Acaba korona oldum mu covit 19 kaptım mı diye. Hastalıktan etkilenmemek için eğer hastaysak etrafa bulaştırmamak için evlerde kalıyoruz. Evde kaldığımız günlerde günü geçirmenin en güzel yollarından biri hobi. Hobilerle ilgilendiğimizde sıkıcı günler daha çabuk geçiyor.

Kasnakta Nakış Yapılışı

Elde nakış örneklerini, kasnakta nakış yapılışını birçok yerde kullanabiliriz. Örgülerimizde, kıyafetlerimizde kullanabiliriz. Amigurumilerde, bez oyuncaklarda kullanabiliriz. Nakışlı bez oyuncak yapımı çocuklarımızın oynayacağı en güzel oyuncaklardan. Amigurumi bebeklere, hayvan figürlerine de yapabilirsiniz. El nakışı çiçek modelleri yapılışı bebek örgülerini, bebek battaniyesini süslemek içinde çok güzel. Nakışları manzara işlemek içinde kullanabilirsiniz. Manzaralı nakış nasıl yapılır daha önce paylaştığımız modeller arasında. Kasnakta nakış daha saymadığımız birçok yerde kullanılabilir. Mavi vazo içinde çiçekler nasıl yapılıyor izleyelim.

Çiçek Nakış Desenleri Yapılışı

Çeşitli boylarda incilerle, boru boncuklarla, pullarla süsleyebiliriz nakışlarımızı. Tıpkı aşağıdaki model gibi. Püsküllü çiçekler, rokoko çiçekler yapıyoruz. Ortasına inciler dikiyoruz. Sepet içinde çiçekler yapıyoruz. El nakışı modellerinden çiçek teknikleri, yaprak çeşitleri oldukça fazla. Beğendiğiniz bildiğiniz teknikleri kullanabilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız model ile başlayabilirsiniz. Duvarlarınızı süsleyecek kasnak modelleri işleyebilirsiniz.

Kasnakta Nakış Yapılışı 2

Kasnakta Nakış Yapılışı 3

Kasnakta Nakış Yapılışı 4

Kasnakta Nakış Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler