Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etamin Geyik Pano Modeli Yapılışı

Etamin pano modelleri geyik örneğinin yapılışını sizler için hazırladık. Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz çok şık bir pano. Kanaviçe etamin örnekleri yapılışı, modelleri, şablonları ile ilgili birçok paylaşımda bulunduk. Bizden şablon ve model isteyen takipçilerimiz için güzel bir örnek hazırladık. Etamin çarpı işlerini birçok alanda kullanabilirsiniz. Kavanoz kapağı süslemede, runnerlerde, seccade örneklerinde, etamin kolye modellerinde ve daha birçok farklı alanda. Etamin kanaviçe nasıl işlenir sizlere daha önce paylaşımda bulunmuştuk. Çarpı çarpı , kare kare beğendiğiniz örnekleri kumaşlar üzerine işleyerek yapabilirsiniz.

Etamin İşleme Örnekleri

Sizlere geyik şeması vereceğiz. Pano modellerinde ve birçok alanda kullanabilirsiniz. Şemada her bir kare 1 sayı ediyor. Sayarak etamin kumaş üzerine veya farklı bir kumaş üzerine işleyebilirsiniz. Kumaşları kumaş satan yerlerden, hobi marketlerden alabilirsiniz. Nakış ipliklerini yine hobi marketlerde, tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi şablonu sizlere vermek istiyorum.

Etamin Geyik Pano Modeli Yapılışı

Tek renk ile çok güzel olmuş. Sizde sevdiğiniz renklerle işleyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda çok şık duracaktır. Eğer bir hobi odanız varsa dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Şemada her bir kare 1 sayıya denk geliyor. Beğendiğiniz desenleri evde kendiniz de bilgisayar programları ile yapabilirsiniz. Şimdi birlikte görelim panoyu işlediğimizde nasıl durduğunu görelim.

Etamin Geyik Pano Modeli Yapılışı 1

Kaynak : http://www.scrapsoffive.com/2014/01/craft-deer-cross-stitch-pattern.html

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Etamin Geyik Pano Modeli Yapılışı”
  1. Gizem dedi ki:

    merhabalar, benim bir çok beğendiğim panolar var fakat şablonlarını bulamıyorum. Yazınızda bilgisayar programlarıyla yapabilirsiniz demişsiniz isimleri var mı bu programların :)

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Gizem Hanım. Kanaviçe çevirme programı olarak aratabilirsiniz netten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler