Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Örgü Paspas Modelleri

Tüm ev dekorasyonu için tığ işi örgü modellerini kullanabilirsiniz. Halı, paspas, kırlent modelleri, bebek battaniyesi modelleri, çerçeve kaplama, örgü puf modelleri, örgü sepet modelleri. Her alanda kullanabilirsiniz. Her gün internette yeni modeller gördüğünüzde benim gibi içinde bir örme arzusu uyanıyor mu. Bu güzel paspas modellerini gördüğünüzde yine içinizden bir örme arzusu uyanacak. Hepsinden örmek isteyeceksiniz.

 Ev dekorasyonu için ve daha samimi ortamlar için dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyarız bazen. Bunu için sizinle paylaştığımız bir çok örgü modelini dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Sizlere öreceğiniz halı , kilim, paspas modellerinde fikir vermesi için 57 tane birbirinden güzel örgü paspas modelleri hazırladık. Galeri içinde penye ipten paspas modelleri , örgü ipinden paspas modelleri , ponpon paspas modelleri ve daha fazlası mevcut. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için yapabilirsiniz. Bazı modellerin açıklaması sitemizde mevcut. Kolay bir şekilde aratarak ulaşabilirsiniz.

Örgü Paspas Modelleri

Galeri içinde birçok paspas modeli mevcut. Mesela Meksika kafa tası paspas modeli. Buradaki kafatası bildiğimizin aksine hayatı sembolize eder. Kafatası çiçeklerle stilize edilerek güzelliklerle dolu hale getirildi. Peki bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz.

Tığ İşi Örgü Paspas Modelleri 57

Gökyüzünün güzelliği çocuklarınızın odasında hayat buldu. Çocuklarınızın odası için çok güzel paspas modelleri yapabilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, altıgen motifli. Nasıl isterseniz. İşte sizin için hazırladığımız örgü paspas örnekleri.

Kaynak : http://www.artesanato.com/blog/57-tapetes-de-croche-lindissimos-pra-voce-se-inspirar/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler