Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dolap Yapımı Kendin Yap

Kendim dolap yapmak istiyorum diyenler için adım adım güzel bir proje yapılışı hazırladık. Dolap yapımı kendin yap projesi için rattan kullanacağız. Dekorasyonunuzda renk katacak, istediğiniz renklerde boyayacağınız güzel bir çalışma. Evde imkanlarımız yettiği ölçüde dolap yapabilir, mobilya yenileyebiliriz. Bende annemin mobilyalarını yenilemiştim. Yenilerken sizlere videosunu çekmiştim. Aynı yöntemle komşumda boyadı. Detayları mobilya boyama evde çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Sehpa yenileme nasıl yapılır çok güzel bir proje hazırladık. Evde bulunan sehpalarınızı yenileyerek yepyeni trend modellere çevirebilirsiniz. İlk defa yapacaksanız önce küçük kendin yap projeleri ile başlayabilir daha sonra büyük mobilyalarınıza, büyük parçalara geçebilirsiniz. Tepsi boyayarak başlayabilir dolap yapımına kadar ilerleyebilirsiniz.

Evde Dolap Nasıl Yapılır?

Evinizi yeniden dekore etmek istediğinizde, mobilyaları yenilemek istediğinizde sizlere güzel bir proje hazırladık. Dolap yapımı kendin yap modellerini kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

  • Matkap
  • Zımba
  • Rattan
  • Eldiven
  • Dolap
  • Ahşap mobilya boyaları
  • Fırçalar
  • Makas

Elinizde olan hazır mobilyaları küçük bir değişiklikle yenileyebilirsiniz.

Dolap Yapımı Kendin Yap 5

Şimdi aşağıdaki adımlarla mobilyayı yenilemeye başlayalım.

Dolap Yapımı Kendin Yap 6

Dolap Yapımı Kendin Yap 7

Dolap Yapımı Kendin Yap 8

Dolap Yapımı Kendin Yap 9

Dolap Yapımı Kendin Yap 10

Dolap Yapımı Kendin Yap 11

Dolap Yapımı Kendin Yap 12

Dolap Yapımı Kendin Yap 13

Dolap Yapımı Kendin Yap 14

Dolap Yapımı Kendin Yap 15

Çok güzel oldu. Beyaz renkle doğal ahşap rengi mobilyalarda çok güzel oluyor. Kaynak kısmından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizde evinizdeki birçok mobilyayı aynı şekilde yenilebilirsiniz. Banyo dolaplarını yenileyebilirsiniz. Çocuk odası mobilyaları, hobi odalarınızdaki mobilyaları mobilyaları yenilebilirsiniz. Salon mobilyalarını yenilebilirsiniz. Bu sezon bu rattan dolap modelleri çok moda. Ve hiç modası geçmeyecek dolaplardan. İşte yenilenen dolabın son hali. Dolap yapımı kendin yap projesini inceleyelim.

Dolap Yapımı Kendin Yap

Dolap Yapımı Kendin Yap 2

Dolap Yapımı Kendin Yap 3

Dolap Yapımı Kendin Yap 4

Kaynak : https://www.apartmentapothecary.com/diy-cane-panelled-cupboard/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler