Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı

Çok güzel bir proje hazırladık. Kapı süsü modellerini hayal gücünüze göre çeşitlendirebilirsiniz. Elinizde çam kozalakları varsa bu kozalaklarla kozalaktan süs eşyaları yapmak istiyorsanız işte çok güzel bir proje. Yeni yılda veya diğer günlerde hediye etmek için çok güzel bir fikir. Kozalaklardan çok güzel dekoratif kozalaktan mumluk yapımı yapabilirsiniz. Kapı çelenkleri , kozalak duvar süsleri yapabilirsiniz. Daha önce el yapımı yılbaşı hediye fikirleri yayınlamıştık. Kozalak ile yapılmış hediyelik fikirler mevcut. Videolu anlatımlarla. Ben kızımla birlikte kozalaktan kapı süsü yapımı yapmayı düşünüyorum. Elimde minik çam kozalakları var. Artarsa çok güzel bir mumlukta yapabiliriz diye düşünüyorum. Birkaç meşe palamutu da var. Köyden toplamıştım onları. Deniz kabukları da var. Onlarla güzel kendin yap projeleri yapmak istiyorum. Dekorasyon için. Kızımın odasında da kullanabiliriz. Deniz kabukları ile de yapılmış projelerimiz vardı daha önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kapı süsü örnekleri için örgü kapı süsü yapılışı modellerini de kullanabilirsiniz. Kapı süsü nasıl yapılır daha önce birçok proje paylaşmıştık. Daha fazla model için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

Kozalaktan Yapılan Tasarımlar

Bu proje için bolca çam kozalağına ihtiyacımız olacak. Ve süslemek için farklı malzemelere ihtiyacımız olacak. Yaprak gibi , kırmızı tohumlar gibi, meşe palamutu veya farklı objeler gibi. Kozalaktan kapı süsü yapımı için örnekteki gibi tel de kullanabilirsiniz. Kartonda. Ben karton veya mukavvayı keserek yapmayı düşünüyorum. Elimde böyle telden bir malzeme yok. Tek yapmamız gereken tel veya karton üzerine kullanacağımız kapı süsü için olan malzemeleri sıcak silikon ile yapıştırmak. İsterseniz kozalakları akrilik boyalar veya tutkal ve sim kullanarak da boyayabilirsiniz.

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 1

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 11

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 12

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 13

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 2

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 14

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 3

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 5

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 4

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 7

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 6

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 9

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 8

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı 10

Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı

Şimdi iki video ile aynı şekillerde yapılmış iki farklı modeli görelim.

 

Kaynak : https://www.remodelaholic.com/make-easy-diy-pinecone-wreath-one-hour/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kozalaktan Kapı Süsü Yapımı”
  1. Zafer dedi ki:

    Yazı sonuna link koymuşsunuz ama ne tıklanıyor ne de kopyalanıyor. Nasıl ulaşacağız bu linke? Linkteki bütün karakterleri tek tek yazarak mı? Mantıksız ve saçma bir kısıtlama.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Kaynakta gerekli düzeltme yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler