Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kundan Rangoli Nasıl Yapılır ?

Muhteşem bir çalışma. Bayılacaksınız. Ben bayıldım doğrusu. Bu çalışma ile bugün tanıştım. Nette gezinirken karşıma çıktı. Sizinle paylaşmazsam olmazdı. Sizde artık evde bu çalışmaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Evde takı tasarımı modelleri ile ilgilenenler için, kıyafet süsleme modelleri teknikleri arayanlar için, abiye süsleme modelleri arayanlar için, farklı evde pano modelleri arayanlar için, saç aksesuarları yapımı arayanlar için çok çok güzel bir çalışma. Nasıl yapıldığını birazdan videoda ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Malzemeler etrafınızda kolayca bulacağınız malzemeler. Bugün sizlere bir çalışma gösteriyoruz. İlerleyen günlerde farklı çalışmalar da göstereceğiz. Sizde iyice kavradıktan sonra kendinize özgü çalışmalar yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak birçok tasarım ürünler yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığını paylaşmak bizden hayal gücünüzü kullanarak çalışmalar yapmak sizden. Bu çalışmaları giysi süsleme modellerinde kullanabilirsiniz. El yapımı broş modellerinde, takı modellerinde kullanabilirsiniz. Hobi dünyasına ait birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Boncuk işi havlu kenarı yapabilirsiniz mesela. Kumaş üzerine de yapabilirsiniz bu çalışmaları.

Kundan Rangoli Çalışmaları Yapılışı

Kundan Rangoli ne demek diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Hindistan‘a özgü bir çalışma. Bu çalışmaları birçok alanda kullanıyorlar. Kundan taşlar demek. Altın folyo ve mücevherler kümesi içeren geleneksel Hint mücevher takımı. Rangoli ise bir sanat formu. Renkli malzemeler kullanılarak yapılan çalışmalar. Geleneksel olarak nesilden nesile aktarılıyor. Şimdi kundan rangoliye güzel bir örnek videosu göreceksiniz. Sizde bu çalışmaları birçok alanda kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
4 thoughts on “Videolu, Kundan Rangoli Nasıl Yapılır ?”
 1. Ayşe Sevda Önen dedi ki:

  Merhaba. Ben çok çeşitli örgüler örerim. Tığ ve şiş ile her türlü örgüyü zevkle ve çok muntazam yaparım. Yaptıklarımı satabileceğim ya da gösterebileceğim bir yerim yok. Anladığım kadarıyla sizler yardımcı oluyorsunuz. Detaylı bilgi alabilirmiyim.

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım. Sitemize ücretsiz üye olarak ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Satış yapabilirsiniz. Komisyon ücreti almıyoruz. Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızdan yayınlıyoruz. Üyelikte size ulaşabilmeleri için iletişim bilgileri olması gerekiyor.

   1. Ayşe Sevda Önen dedi ki:

    Slm ben çok çeşitli örgüler örerim. Yaptıklarımı yayınlayıp satmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Aşama aşama anlatırmısınız lütfen. Tşk. ederim.

    1. Melek dedi ki:

     Merhaba Ayşe Hanım. https://mimuu.com/ giriş yaparak seç gönder kısmından üye olmanız gerekiyor. Daha sonra satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini ve açıklamalarını eklemeniz gerekiyor. Nasıl yapıldığına dair. Ürünlerin özellikleri. Ve profilinizi düzenlerken mutlaka iletişim bilgileri olması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler