Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kendin Yap Saksı Fikirleri

Kütüklerden, cam kavanozlardan, salça – konserve kutularından şahane saksılar yapabiliriz. Bugün kendin yap saksı fikirleri hazırladık. Doğadan topladığımız taşlarla, deniz kabuklarından, stencil şablonlardan, boya kutularından yaptığımız harika fikirlerle dolu. Daha öncede yine birçok farklı projede saksılar yapmıştık. Çizmeler, ayakkabılar, pantolonlar… Onları da değerlendirerek saksılar yapabiliriz. Az sonra paylaşacağımız galeride birçok fikir bulabilirsiniz. Her biri el emeği göz nuru ürünler. Sizde ev dekorasyonunuz için hediyelik fikirler için kendin yap saksı fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Atık malzemelerden saksı yapımı için yeni fikirlere geçmeden önce daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Hasır saksı kılıfı yapımı elimizde olan saksıları hasır iplerle kaplayarak yaptığımız projelerden oluşuyor. Yapması kolay DIY projelerinden. Teneke kutudan saksı nasıl yapılır paylaştığımız konular arasında. Salça kutularını, konserve kutularını bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Kütükten saksı yapımı, betondan saksı yapımı da paylaştığımız projeler arasında. Yine dıy yağmur oluğundan saksı yapılışı ilginizi çekecek projelerden. Örgülerle de saksılarımızı süsleyebiliriz. En güzel örneğini örgü saksı kılıfı yapımında bulabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi daha fazla proje için önceki içerikleri incelemeniz yeterli. Şimdi en güzel kendin yap saksı fikirlerini inceleyelim.

Kendin Yap Saksı Modelleri

Kolay saksı yapımı modellerinden çok güzel fikirlerden oluşan bir galeri hazırladık. Taş boyama örnekleriyle saksılarımızı renklendirebiliriz. Hasır iplerle, makrome ipleriyle saksıları boyayabiliriz. Peçete dekupaj, stencil dekupaj teknikleriyle boyamalar yapabiliriz. Plastik şişler, şampuan şişelerini saksı için kullanabiliriz. Radyolar, çizmeler, çantaları saksı olarak kullanabiliriz.

İlk olarak kendin yap saksı fikirlerinden oluşan galerimizi inceleyelim. Galeride hoşunuza gidecek birçok çalışma, fikir var. 90 larda evimizde olan kasetleri bile kullanıp saksı yapabiliriz. Hadi incelemeye devam.

Resimleri inceledik, avizeleri, fincanları, tabakları, bardakları değerlendirdiğimiz birçok fikir var. Şimdi ise yine farklı 2 modelde güzel bir saksı yapımı fikirlerini inleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler