Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tahta Parçalarından Masa Yapımı

Eski masa ayaklarını yenilemek diyebiliriz. Laminant parçalarından, eski tahta parçalarından ev dekorasyonumuz için güzel bir çalışma hazırlıyoruz. Tahta parçalarından masa yapımı. Kim derdi ki farklı renklerde, farklı ölçülerde tahta parçalarının bir araya gelerek çok güzel çok şık bir masa oluşturacağınız. Sehpalar, orta sehpalar da yapabilirsiniz. Ayrıca ahşap ayaklar, lükens ayaklar satılıyor. Alabilir ve kendinize çok şık masalar yapabilirsiniz. Dekorasyon için çeşitli fikirlere, kendin yap projelerine yer veriyoruz. Bu projeyi gördüğümde hemen sizlerle paylaşmalıyım diye düşündüm. Elinizde, etrafınızda bulabileceğiniz tahta parçaları varsa birazdan sizlerle paylaşacağımız projeyi yapabilirsiniz. Kendin yap dekorasyon fikirlerinde kütük orta sehpa yapımı paylaşmıştık. Yine çok seviyen son zamanlarda ev dekorasyonlarında sıkça karşımıza çıkan fikirlerden, modellerden. Yine projeler arasında dolap yapımı kendin yap projelerine bakabilirsiniz. Kullandığınız rengini beğenmediğiniz mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Annemin salon takımını yenilemiştim. Yine aynı teknikle komşum da kendi mobilyalarını yenilemişti. Tarifine, nasıl yapıldığına mobilya boyama nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz.

Tahtalardan Masa Nasıl Yapılır?

Çöpe atılmış, sağa sola saçılmış çeşitli boylarda ve renklerde tahta parçalarını bir araya getirerek masa yapıyoruz. İç mekanda, dış mekanda, balkonda, terasta kullanılabilecek harika bir masa. Yuvarlak, kare, dikdörtgen birçok şekilde masalar yapabilirsiniz. Kırılmış cam bir masanın ayaklarını kullanarak üzerine tahtalardan parça yapabilirsiniz. Hazır ayaklar satılıyor onları kullanarak masalar yapabilirsiniz. Tahta parçalarından masa yapımı için resimleri inceleyelim.

Tahtaları masanın çapına uygun şekilde bir araya getiriyoruz. Yine masaya uygun şekilde veya istediğimiz ölçülerde kesiyoruz. Vernikliyoruz. Masanın üst kısmı hazır. Ayaklar için hazır ayaklar, daha önce kullandığımız masa ayaklarını kullanabiliriz. Ayak ve masa üst kısmı birbirine ekliyoruz.

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 4

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 3

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 2

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 12

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 13

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 1

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 5

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 7

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 6

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 8

Ortaya harika bir proje çıkıyor. Harika bir masa çıkıyor. Evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz.

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 11

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 9

Tahta Parçalarından Masa Yapımı 10

Tahta Parçalarından Masa Yapımı

Kaynak : https://www.atlaneandhigh.com/diy-table-top/

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Tahta Parçalarından Masa Yapımı”
  1. Alba dedi ki:

    Todos los trabajos, cuál de todos mejor, feliz de estar en su página y desde Argentina Bendiciones.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler