Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife Kutu Havluluk Yapılışı

Kadife kutu takı kutusu yapılışını ve kadife kutu sabunluk modelini daha önce yayınlamıştık. . Şimdide kaldığımız yerden devam ederek kadife kutu havluluk yapımını paylaşıyoruz. . Satış yapmak için fikir arayan arkadaşlar kadife kutu modelleri satabilirler. İçine kokulu taş modelleri koyarak süsleyebilirler. Dekore edebilirler. Aynı teknikle kadife tespih kutusu modeli de yapabilirsiniz. Yapılışları aynı. Aynı malzemeler. Sadece ebatları farklı. Kumaşı kesersen ona göre ayarlayabilirsiniz.

Malzeme listesi ve daha detaylı bilgiye öncelerde yayınladığımız kadife takı kutusu , tespih kutusu yapılışından ulaşabilirsiniz. Kadife kutu modelleri ev dekorasyonunda çok şık duruyor. Banyonuzda kadife kutu havluluk modeli kullanabilirsiniz. Çeyizleriniz için kadife kutu havluluk, takı kutusu, kadife kutu tespih kutusu  ve sabunluktan oluşan bir takım yapabilirsiniz. Hediye olarak götürebilirsiniz. Çok güzel bir hediye olacaktır. Birde kendi el emeğiniz.

Kadife Kutu Havluluk Nasıl Yapılır?

Kadife kutu havluluk modeli yapılışını videolu olarak yayınlıyoruz.  Yaparken takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler