Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kutu Kaplama Videoları

Daha önce kutu kaplama nasıl yapılır anlatan bir içerik paylaşmıştık. Şimdide sizlere kutu kaplama videoları paylaşmak istiyorum. Videolar için youtube dahil derinlemesine bir araştırma yaptım. En güzel süslemeli kutu kaplama örneklerini bulmaya çalıştım. Henüz ben de yapmaya başlamadım kutu kaplama işlemlerini. Bende bu videolar yardımı ile güzel modeller yapmaya çalışacağım ve yaptığım kadife veya kumaş kutu kaplama ve süslemelerini yine sizlere buradan aktarmaya çalışacağım. Ama şunu da belirteyim bu site hepimizin, sizinde yaptığınız, beğendiğiniz herhangi bir içerik olursa iletişimden bizimle paylaşabilirsiniz ve emin olun bu durumdan diğer arkadaşlar da memnun olacaklardır. Bir birimize yol göstermiş olacağız.

Kutu Kaplama Videoları 1

Yine daha önce parlak tasarım kutu kaplama, amigurumi cupcake kutu ve cam kavanoz süsleme yapmıştık, kutu videolarının yanında bunları da incelerseniz faydalı olabilecek noktalar bulabilirsiniz.

Birçok sitede gördüğüm kutu kaplama modelleri şunlardı:

  • kadife kutu kaplama
  • kumaş kutu kaplama
  • ahşap kutu kaplama
  • deri kutu kaplama
  • dekoratif kutu kaplama
  • elyaf kutu kaplama
  • örgü kutu kaplama

aşağıdaki kutu kaplama videoları içerisinde kutu kaplama ve süslemelerinin yapım aşamalarını adım adım görebileceksiniz ve karton kutu kaplama tekniklerini öğrenmiş olacaksınız. umarım bu videolar ben de dahil işimizi kolaylaştırır. Birde bu alanı sürekli güncel tutmayı planlıyorum, hem benim bulduğum yeni videoları ekleyeceğim hem de sizlerin gönderdiklerini ekleyeceğim. Böylelikle yeni kutu kaplama modellerini örneklerini yine hep beraber görmüş olacağız.

Kutu Kaplama Videoları

Kutu kaplama ile evimizdeki atıl durumda olan herhangi bir ambalajı değerlendirebiliriz. Kavanoz, karton kutular, pet şişeler, teneke kutular ve daha birçok kutu ambalaj türü için işlemleri yapabilir onları da kullanışlı duruma getirebiliriz. Bu pratik bilgiler ile kendimize takı kutusu, mücevher kutusu, düğme kutusu, iğne kutusu, mutfakta kullanabileceğimiz kutular, banyo da saklama kapları olarak ve aklımıza gelebilecek birçok işte kullanabiliriz.

Basit Kutu Kaplama Videosu

Eva Kağıdı ile Kutu Yapımı Videosu

Romantik bir Hediye Kutusu Yapımı Videosu

Takı Kutusu Kaplama ve Süsleme Videoları

 

Bir kez daha yenilemek istiyorum sizde öneri kutu kaplama videoları için aşağıdaki yorum alanından veya iletişimden ile belirtebilirsiniz. Lütfen paylaşmaktan çekinmeyin. Bizi mutlu edeceğinize emin olun, sizde bize ve arkadaşlarımıza yardımcı olmuş olacaksınız. Kalın sağlıcakla :)

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler