Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdele Süsleme Teknikleri

Hediye paketi süslemede, kurdele saç bandı yapımında ve daha birçok amaçla kullanabileceğiniz 50 den fazla kurdele süsleme örnekleri. Galeri içinde kurdeleden fiyonk yapımı teknikleri mevcut. Kurdeleden gül yapımı teknikleri mevcut. Yapılan süsleme örneklerini kokulu taş süslemelerinde kullanabilirsiniz. Yeni doğan saç bandı yapımında kullanabilirsiniz. Kız bebek saç bandı modellerine çok yakışacak süslemeler. El yapımı broş modellerinde de kullanabilirsiniz.

Kurdele Süsleme Teknikleri 64

Sizlere önce videolu olarak farklı 2 modelin yapılışını göstereceğiz. Vidoların altında ise resimli kurdele süsleme örneklerini göreceksiniz. Birçok farklı yerde kullanacağınız süsleme örnekleri. İlk videomuz kurdeleden kral tacı yapılışı. Kızlarınız için yapabilirsiniz. Yeni doğan ürünleri hazırlıyorsanız anne kız çocuk kombinleri , lohusa tacı modelleri arıyorsanız ve satışını yapıyorsanız çok güzel bir örnek.

2. videomuz ise kurdeleden büyük fiyonk yapımı. Saç bandı hazırlamada. Kutu süsleme örneklerinde , hediye paketleme örneklerinde yapabilirsiniz.

İki videomuzun nasıl yapıldığını gördük. Şimdi resimli olarak birçok farklı modelin nasıl yapıldığını görelim. Malzeme olarak çeşitli kumaşlar, desenli, çiçekli kumaşlar, farklı boylarda ve genişliklerde kurdeleler, danteller, boncuklar, inciler taşlar kullanılıyor. Yapıştırmak için sıcak silikon kullanabilirsiniz. Dikiş iğnesi ve ipliği de gerekli bu çalışmalar için. İster toka yapımında ister süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

İşte sizlere birbirinden güzel örnekler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler