Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Özgün Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Birbirinden Konforlu Koltuk Takımları

Mekân ve zaman sınırı olmaksızın her koşulda ihtiyaç duyduğumuz fiziksel konforu sağlamaya yarayan koltuk takımları, özellikle salon ve oturma odası gibi ortak yaşam alanlarının olmazsa olmazı. Bunun yanında ofis, çalışma odası ve yatak odası gibi alanlarda da kullanabileceğiniz çeşitli koltuk takımları mevcut. Tasarım anlamında mekânın genel tarzını belirleyen, birbirinden şık koltuk takımları ile dekorasyona dair çok sayıda farklı konsept oluşturabilirsiniz… Bu anlamda maksimum ürün çeşitliliği, üstün konfor özellikleri ve eşsiz tasarımlarıyla İder Mobilya koltuk takımları sizin için en ideal alternatifleri sıralıyor. Hem estetik görünümü hem de fonksiyonel özellikleriyle hayatınızı renklendiren koltuk modelleri ile İder; yaşam alanlarınız için en kullanışlı çözümleri bir arada sunuyor.

Özgün Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Birbirinden Konforlu Koltuk Takımları

İder Koltuk Takımlarında Kontrast Renklerin Kusursuz Uyumu

Aynı renkteki ikili ve üçlü koltuklarla bir arada kullanacağınız renkli bir tekli koltuk; salon dekorasyonuna hareket katmanıza yardımcı olabilir. Ancak daha farklı bir tasarım arayışındaysanız İder’in koltuk takımları için sunduğu kontrast renk kombinlerine göz atabilirsiniz. Ton sür ton koltuk modellerinin birbiriyle sağladığı uyum yadsınamaz. Fakat İder koltuk takımlarının birbirinden şık detay tasarımlarını ön plana çıkaran, mavi- beyaz, mavi- gri, yeşil- krem ve yeşil- kahve tonlarındaki kombinlerin dekorasyona katacağı değer, dekorasyon stilinizle fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Özgün Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Birbirinden Konforlu Koltuk Takımları 1

Kapitone Şıklığını Modern Çizgilerle Buluşturan Özgün Tasarımlar

Kapitone detaylı koltuk takımları, yılların vazgeçilmezi. Özellikle salon dekorasyonunu zenginleştiren önemli bir detay olan kapitone sayesinde en sıradan formlardaki koltuk modelleri bile oldukça görkemli ve lüks bir görünüme kavuşabiliyor. Bu anlamda modernizm ve minimalizmin popüler olduğu dekorasyon dünyasında, yalın çizgilerle tasarlanan modern koltuk takımları, özel kapitone detaylarıyla birleşerek oturma gruplarında neoklasik bir tarz yaratıyor. Kullanıldığı mekâna sofistike bir yorum getiren bu tip koltuklar, İder’in ürün gamında mevcut. İster klasik, ister modern tarzda dekore edilmiş iç mekânlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz koltuk modelleri ile dekorasyonu tek hamlede kusursuz hale getirebilirsiniz.

Özgün Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Birbirinden Konforlu Koltuk Takımları 2

İşlevsel ve Dayanıklı Yapısıyla Öne Çıkan Koltuk Takımları

Genellikle bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir ya da iki adet berjerden oluşan koltuk takımları, kendi içinde ekstra fonksiyonları gerçekleştirebilen farklı ürün çeşitlerine sahip. Bazı modeller mekân içinde yeni bir depolama alanı elde etmenizi sağlayan kullanışlı boşluklara sahipken, bazı modeller ise basit yöntemlerle yatak olma işlevini üstleniyor. İkili ve üçlü kanepelerde görülen bu özellikler, hem söz konusu ürünlerin hem de mekânın işlevselliğini artırıyor. Özel sünger yapısı ve dayanıklı mobilya sistemleri ile fonksiyonellikte zirveye oynayan İder koltuk takımları arasında hem bazalı hem de yatak olabilen ürün seçenekleri mevcut. Ayrıca İder ürünleri, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz koltuk takımları arasında yer alıyor.

Özgün Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Birbirinden Konforlu Koltuk Takımları 3

Eviniz veya iş yeriniz için ergonomik yapısıyla aradığınız konforu sunacak, estetik tasarımıyla herkesi kendisine hayran bırakacak, dayanıklı ve kullanışlı bir koltuk takımı arıyorsanız, İder koltuk takımları tam size göre! Bazalı, yataklı, klasik veya modern… Her ihtiyacınıza uygun ürün seçeneğini bulabileceğiniz İder oturma grupları ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sahip olduğu özelliklere ve tasarımsal detaylara göre değişen koltuk takımı fiyatları arasından bütçenize en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca belli koltuk ve berjerlerden oluşmuş hazır setler halinde satılan koltuk takımlarından satın almak yerine beğendiğiniz modeller ile kendi kombininizi oluşturabilir; birbirinden şık İder ürünlerini kullanarak kendinize özgü tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. İder Mobilya farkıyla hayalinizdeki koltuklara sahip olmak için hemen, https://www.idermobilya.com ‘a girin; en güzel oturma gruplarını keşfedin!

Özgün Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Birbirinden Konforlu Koltuk Takımları 4

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler