Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü İşaretleyici Nasıl Yapılır?

Örgü işaretleyiciler örgülerimizi örerken bizlere yer kaybetmemek için işimizi kolaylaştıran aparatlardan bir tanesi. Amigurumi modellerinde, şiş ile ördüğümüz örgü modellerinde kat veya model koyacağımız yerleri belirlemek için kullanıyoruz. Şal modellerinde, örgü modelleri ve yapılışlarında çeşitli örgü aksesuarları kullanıyoruz. Sizlere güzel bir örgü işaretleyici nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Ve farklı modellerle yapılmış iki güzel videoda yayınlayacağız. Sizde örgü işaretleyicilerinizi kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Polimer kil çalışmaları, kristal reçine çalışmaları, örgüler, çeşitli boncuklarla kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Yapraklar, püsküller, atlar, yusufçuklar gibi metal aksesuarlar, ahşap düğmeler kullanabilirsiniz. Aklıma gelen fikirler şimdilik bu kadar. Sizde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Kendin yap projelerinden kolay ve kullanışlı örgü işaretleyici nasıl yapılır detayları geçelim.

Örgü İşaretleyici Yapılışı

Çeşitli malzemeler kullanarak kendinize örgülerinizde yer belirlemek için harika aksesuarlar yapılışı hazırladık. Genelde kilit şeklinde olan işaretleyicileri kullanıyoruz. Veya çatal iğne. Örgü severler örgülerinde çeşitli aksesuarlar kullanmak isterler. Değişik örgü aparatları kullanmak isterler. Yani ben öyleyim. Bu tarz aksesuarlar fotoğraf çekimlerinde de çok güzel duruyor. Şimdi sizlere adım adım örgü işaretleyici nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. 3 farklı video ile de farklı modellerin yapılışını izleyeceğiz. Şimdi resimli olan çalışmayı inceleyelim.

Birkaç modelin yapılışını resimli olarak inceledik. Çok güzel duruyorlar. Bebek örgü modellerinde, tığ işi, şiş ile ördüğünüz tüm örgülerinizde kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinde kullanabilirsiniz. Harika bir örgü aksesuarı.

 Örgü İşaretleyici Nasıl Yapılır? 12

Örgü İşaretleyici Nasıl Yapılır? 17

Örgü İşaretleyici Nasıl Yapılır? 16

Şimdi bu güzel modellerin ve farklı örneklerin yapılışını videolu olarak izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler