Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Kolay Yıldız Kapı Süsü Yapımı

Yeni yıl hediyelik fikirler, yeni yıl kapı süsü modelleri, yeni yıl kendin yap süsler olarak yapabileceğiniz kapı süsü modellerinden bir çalışma hazırladık bugün. Benzer modellerle yapılmış farklı 2 örnek. Çam kozalakları, hasır ipler, kağıt ipler, yeni yıl süsleri, çam dalları gibi süsleri kullanarak kapı süsü yapıyoruz. Çam kozalaklarını çeşitli süslemelerde çok kullanıyoruz. Her süslemeye çok yakışıyor. Mesela çam kozalaklarından yılbaşı ağacı yapıyoruz. Kapı süsü yapıyoruz. En güzel kozalaktan yapılan süsleri inceleyebilir sizde ev dekorasyonunuz için en güzel modelleri yapabilirsiniz. Galeri içerisinde gelin buketi bile var. Kozalaktan kapı süsü yapımı da ilginizi çekebilir. Çok güzel bir çalışma. Kolay yılbaşı süsleri kendin yap projelerinde de kullanacağınız modellerden. Evde kolay yıldız kapı süsü yapımı çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz projelerden. Yeni yıl hediyesi olarak öğretmenlerine, sevdiklerine hazırlayabilirler. Yada farklı aksesuarlar kullanarak anneler gününde, öğretmenler gününde hediye olarak yapabilirler.

Yıldız Kapı Süsü Nasıl Yapılır?

2 farklı modelde yıldız kapı süsü yapılışı hazırladık. 2 side yıldız. Ama farklı malzemeler kullanılarak yapılmış. Birinde karton diğerinde gazete kullanıyoruz. Dilerseniz telden yıldız veya hazır yıldız kasnakları kullanarak kapı süsleri yapabilirsiniz. Dış kapı süsü yapımını değiştirerek yaz temalı yapabilirsiniz. Deniz kabukları, deniz yıldızları kullanabilirsiniz. Hayal gücümüzü kullanarak birçok yeni model tasarlayabiliriz.

İlk modelimizi inceleyelim ilk olarak. Önce duruşunu görelim sonra yapılışını.

Evde Kolay Kapı Süsü Yapımı 11

Sıra ikinci modelde. Gazete tüpleri, örgü ipleri kullanıyoruz. Telden veya farklı malzemelerden de yapabiliriz. İlk olarak duruşuna bakalım. Ardından videoyu izleriz.

Evde Kolay Yıldız Kapı Süsü Yapımı

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler