Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Duvar Raf ve Kitaplık Modelleri

Çocuk odası dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel duvar raf ve kitaplık modelleri. Kitaplık modellerini evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Yapılışı olmayan ama sizlere yapacağınız ahşap boyama modellerinde fikir verecek dekorasyon çalışmaları. Birçok model hazır olarak mdf olarak satılıyor. Bende ev raflardan almıştım. Henüz boyayamadım. Ev rafları nasıl boyacağınız, nasıl kullanacağınız, nasıl dekore edeceğinize dair bilgiler verecek. Fikirler verecek. Dağ şeklinde raflar. Güneş şeklinde raflar. Ağaç kitaplıklar, hayvan figürlü kitaplılar, raflar. Her biri çok güzel. Rafları akrilik boyalarla boyayabilirsiniz. Sprey boyalarla boyayabilirsiniz. Şimdilerde her zemin için kullanılacak boyalar çıktı. Onlardan alıp cam, ahşap, seramik gibi yüzeylerde kullanabilirsiniz. Hatta kumaşlar üzerinde bile. Sünger fırçalar, sentetik kıllı fırçalar kullanabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda stencil şablonlar kullanabilirsiniz. Kitaplık duvar rafını, dağ raf modellerini desen vermek için kağıt bantla şekiller oluşturarak boyayabilir sonrasında kaldırarak düzgün bir görüntü elde edebilirsiniz. Birazdan göreceğiniz 145 modelden fikir alabilir ve kendiniz de bu çalışmalardan yapabilirsiniz.

Dekoratif Raf Modelleri

Çok güzel modeller var. Bebek odası dekorasyonu hazırlayanlar için çok güzel fikirler duvar raf ve kitaplık modelleri. Süper kahramanlı modelleri erkek çocuk odası dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Evli, kuğulu, kelebekli modelleri kız çocuk odası dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Salonda, hobi odalarında, çalışma odalarında, oturma alanlarında kullanacağınız modeller de mevcut. Ama ağırlıklı olarak çocuk odaları için kullanılacak modeller. Sarılar, pembeler, maviler, dağlar, zürafalar, süpermanlar… Birçok model var. Bu modellerden bulamazsanız çevrenizde mdf raf kesenler varsa onlara yaptırabilirsiniz. Ben kızımın gece lambasını o şekilde yaptırmıştım. Netten beğendiğim bir modeli gösterip yaptırmıştım. Ve evde kendim boyamıştım. Lamba düzeneğini ise eşim yapmıştı. Ve ev yapımı çok güzel bir gece lambası modelleri meydana gelmişti.

Daha fazla model için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi içinizi açacak benimde olsun diyecek raf modellerini incelemeye geçelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/444800900680914938/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler