Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonunda kullanacağımız çok güzel bir kendin yap projesi hazırladık. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Az sonra yapacağımız fotoğraf çerçevesi oldukça güzel ve oldukça kolay. Çocuklarımızla birlikte de yapabiliriz. Kalp fotoğraf çerçevesinden yola çıkarak farklı şekillerde de yapabiliriz. Çerçeve şeklinde yapabiliriz. Peluş ip veya sakallı ip, karton, makas, led ışıklar, yapay çiçeklerle en güzel çerçeveyi yapacağız. Öncesinde daha önce yaptığımız fotoğraf çerçevesi yapımı örneklerinden bahsedelim.

Bu paragrafta yaptığımız fotoğraf çerçevelerinden bahsedeceğiz. Mesela onlardan biri hulahop ile yapılan çerçeve var. Hulahoptan fotoğraf çerçevesi yapımı detaylarından ulaşabilirsiniz. Romantik fotoğraf çerçevesi yapılışı çok kolay projelerden biri.  DIY fotoğraflı kanvas tablo yapılışı da çok beğeneceğiniz modeller arasında. Sevdiğiniz fotoğrafları sergileyeceğini harika bir çalışma. Kavanoz kapağından resimli magnet yapılışı ise dolap üzerinde kullanacağımız kolay projelerden. Yine kolay ve çok şık duran kartondan fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır öğrenelim.

Kalp Fotoğraf Çerçevesi Yapılışı

Kartonları istediğimiz şekilde keserek ve üzerini iplerle kaplayarak fotoğraf çerçevesi yapıyoruz. Led ışıklarla fotoğrafları asacağımız kısmı yapıyoruz. Eğer elinizde led ışık yoksa burada hasır ipleri de kullanabilirsiniz.

Kartondan Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır?

Kartondan Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır? 1

Kartondan Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır? 2

Çok güzel görünüyor. Şimdi bu güzel çerçevenin yapılışını öğreneceğiz. Kartondan fotoğraf çerçevesi yapımıhediyelik fikirler olarak da kullanabilirsiniz. Anneler günü hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak yapılabilir. Öğretmenler günü hediyesi olarak yapılabilir. Videoya geçelim ve kartondan fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler