Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Yaprak Sepet Nasıl Yapılır?

Karton kutu ve gazete tüpleriyle çok güzel sepetler yapmıştık. Bugün o sepetler arasına yepyeni bir model daha ekliyoruz. Şahane bir geri dönüşüm projesi. Elinizde eski gazete ve karton kutu varsa hemen dekoratif sepet modellerini yapabilirsiniz. Ev dekorasyonumuza çok yakışacak kendin yap projelerini videodaki adımları takip ederek yapabiliriz. Dekorasyon çalışmalarında sepeti istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz. Akrilik boyalar, sprey boyalar kullanabilirsiniz. Daha önce de kartonlar veya gazeteler kullanarak sepetler yapmıştık. Şimdi onlardan bahsedelim. Eminim onları da çok beğeneceksiniz. Mesela kartondan dekoratif sepet yapımında makrome iplerini de kullanmıştık. Karton, gazete veya ip dışında farklı malzemeler kullanarak da sepetler örmüştük. Mısır kabuğu ile sepet örmüştük. Eğer yapılışını merak ediyorsanız mısır kabuğundan sepet nasıl örülür inceleyebilirsiniz. Gazeteden sepet nasıl yapılır, kartondan sepet nasıl yapılır öğrenmeye geçelim. Detaylarıyla kartondan yaprak sepet nasıl yapılır inceliyoruz.

Kartondan Yaprak Sepet Yapılışı

Her rengini çalışabileceğimiz çok güzel bir sepet daha. Kartondan yaprak sepet nasıl yapılır malzemeleri hazırlayıp detayları öğreneceğimiz güzel bir video. Karton, yapıştırıcı, makas, gazete ile hazırlayabileceğimiz en güzel kartondan sepet yapımı örneklerinden.

Kartondan Yaprak Sepet Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. Yapılışını merak ediyorsunuz değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoya geçiyor kartondan yaprak sepet nasıl yapılır öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler