Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tülden Bebek Kapı Süsü Nasıl Yapılır?

Aynı projeyi farklı birçok şekilde yapabilirsiniz. 3 farklı örnek hazırladık tülden bebek kapı süsü için. Siz beğendiğiniz örnekleri yapabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin odaları için, hastane odaları için kapı süslerini çok yapıyoruz. Bugün tülden erkek ve kız bebekler için kapı süsü yapılışı hazırladık. Hatta aynı modeli farklı renk tüller kullanarak dış kapı süsü modelleri olarak da tasarlayabilirsiniz. Kapı süsü olarak sadece tülleri kullanmayabilirsiniz. Yapay çiçeklerden, örgü oyuncaklardan, amigurumilerden, peluş oyuncaklardan da yararlanabilirsiniz. Kokulu taş modelleri ile de kapı süsleri yapabilirsiniz. Örgü kapı süsü de çok güzel oluyor. Hayal gücünüzü kullanarak birçok ürün tasarlayabilirsiniz. Baykuş kapı süsü yapımı çok beğeneceğini amigurumi oyuncak modellerinden. Keçeden bebek kapı süsü yapılışı da çok tercih edilen modellerden. Tülden bebek kapı süsü nasıl yapılır resimlerle anlatalım. Daha sonra torunlarımız, çocuklarımız, yeğenlerimiz için, satış için yapalım.

Tül Bebek Kapı Süsleme Örnekleri

Tülden bebek kapı süsü nasıl yapılır sizlere aşamaları ile hazırladık. Bu malzemeleri büyük yapı marketlerde bulabilirsiniz. Özellikle kapı çelenklerini. Yuvarlak, kalp olarak alabilirsiniz. Tül olarak hayal tül, kristal tül kullanabilirsiniz. Tülleri bağlamak için şönil teller kullanılmış. Okul öncesi etkinlikleri olarak birçok yerde hatta kırtasiyelerde de bulabilirsiniz. Yapıştırmak için sıcak silikon da kullanabilirsiniz.

Yine süslemek için çeşitli bebek figürleri, oyuncaklar kullanabilirsiniz. Bebek figürleri, düğmeler, çeşitli süslemeleri de netten, hobi marketlerden bulabilirsiniz. Şimdi pembe ve mavi tüllerle, kırmızı tülle yapılmış örneklerin nasıl yapıldığını inceleyelim.

 

Kaynak : https://www.misskopykat.com/2012/02/how-to-make-deco-mesh-wreaths.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler