Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Ağaçları Değerlendirme

Kuruyan ağaçları, ağaç köklerini, kütükleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bahçece, balkonda veya evlerimizde iç mekan dekorasyonları olarak dönüştürebiliriz. Eski ağaçları değerlendirme fikirleri kapsamında birçok fikir hazırladık. Kuru ağaç dalları, kütükten saksı modelleri gibi fikirleri hemen yapabilirsiniz. Kuruyan ağaçların genelde iç kısımları boş oluyor. İç kısımlarını oyarak suluk, saksı gibi projelerde kullanabiliriz. Kütükten yapılan süsler sizlere yapacağınız çalışmalarda örnek olacaktır. Kütükleri mumluk, saksı, salıncak, puf, tabure, sehpa, orta sehpa gibi çalışmalarda kullanabiliriz. Eğer sehpa yapmak isterseniz güzel bir tarife  kütük orta sehpa yapımından ulaşabilirsiniz. Yine şahane bir tarif daha kütük sehpa yapımı. Kuru ağaç dallarını bakır borularla sehpaya çevirebilirsiniz. Hazır ferforje ayaklar satılıyor. Ahşap ayaklar satılıyor. Onlarla sehpaya çevirebilirsiniz. Kütükleri saksıya da çevirebiliriz. Mesela kütük saksı nasıl yapılır önceki projelerimizden bulabilirsiniz. Yine önceki içerikler arasında kütüklerle yapılmış birçok fikre ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni kendin yap projelerine değinelim.

Eski Ağaçları Değerlendirme 79

Kuru Ağaçlardan Neler Yapılır?

Kuruyan ağaçları, kesilme vakti gelmiş ağaçları bahçe dekorasyonunda kullanabiliriz. Yine uygun olanları ev dekorasyonunda kullanabiliriz. Şimdi eski ağaçları değerlendirme örnekleri hazırladık. Uygun olanları balkon, teras ve bahçelerimizde yapabiliriz. Çok güzel bir bahçe tasarımı, balkon tasarımı oluşturabilirsiniz. Birazdan inceleyeceğimiz peyzaj fikirlerine bayılacaksınız. Bahçe dekorasyon fikirlerini oturduğunuz sitelerin bahçesinde, şehir – ilçe park bahçe düzenlemelerinde de kullanabiliriz.

Sevdiğimiz çiçekleri, sevdiğimiz yeşillikleri, sukulentleri, kaktüsleri, ağaç evleri dekore ederek kullanacağımız bahçe peyzaj fikirlerini incelemek ile işe başlıyoruz. Daha sonra yapacağımız modele karar verip harekete geçiyoruz.

 

Kaynak : https://www.lushome.com/20-root-artworks-garden-decorations-bringing-natural-splendor-beautiful-garden-design/138787

https://www.lushome.com/60-impressive-stumpery-garden-decorations-creative-natural-landscaping-ideas

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler