Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Paspas Modelleri Sakallı İp

Sakallı ipten paspas yapımı ile ilgili model arayan arkadaşlarımız için çok güzel modeller hazırladık. Galeri içinde sakallı ipten klozet takımları, sakallı ipten yolluk modelleri bulabilirsiniz. Her zevke uygun renkli, çiçekli, nazar boncuklu modeller. Bu modellerin yapılışları yok maalesef. Sizlere model olması açısından paylaşıyoruz. Yuvarlak, kare, uzun , kısa her model var. Sakallı ipten paspas örneği ile sizde ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Banyo dekorasyonu için renk renk sakallı ipten klozet takımları örebilirsiniz.

Evinizin her köşesi için penye ipten paspas modelleri de yapabilirsiniz. Sitemizde birçok açıklamalı penye ip paspas modelleri mevcut. Bende kendi banyom için bir tane örmeyi düşünüyorum. Paspas modellerini penye ip, sakallı ip ile öreceğiniz gibi örgü ipinden de örebilirsiniz. Daha önce sizlerle banyolarınız ve evinizin diğer köşeleri için çim örgü banyo paspası yapımından bahsettik. Örgü istemeyip ağaçtan vazgeçemeyenler içinse yine güzel bir modelimiz var. Kolay ahşap paspas nasıl yapılır sitemizde bulabilirsiniz. Bizde yok yok.  :-)

Sakallı İpten Paspas Modelleri

Galeride kullandığımız resimler bize ait değildir. Hepsi netten alındı resimlerdir. Sizlere model ararken fikir vermesi açısından paylaşıyoruz. Kolayca şişlerinizde sakallı ipten paspas yapacağınızı düşünüyoruz. Bu güzel modelleri yapan arkadaşlara teşekkür ediyoruz ve ellerine sağlık diliyoruz. İşte sizlere birbirinden güzel 74 adet örgü paspas modelleri.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler