Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Kolye Modelleri Yapılışı

Evde takı tasarımı ile ilgilenenler için şık boncuk kolye modelleri ve yapılışları hazırladık. Yapılışını sizlere adım adım resimli olarak vereceğiz. Sizde evde yepyeni modelleri yaparak kendinize çok şık kolyeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza hediye etmek içinde çok güzel bir fikir. Boncuklarla çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Birçok süslemenizde de boncukları kullanabilirsiniz. Kum boncuklar, farklı boncuklar , taşlar, inciler ile çok güzel çalışmalar. Perde bağı modelleri süslemede boncukları kullanabilirsiniz. Çeşitli ölçülerde incilerle veya diğer boncuklarla çok şık perde bağları yapabilirsiniz. Boncuktan bileklik modellerinde kullanabilirsiniz. Boncuk bileklik yapımı resimli anlatımlı modellerle adım adım resimleri inceleyerek kendiniz için çok güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Boncuk kolye yapımı anlatımlı modelleri takip ederek çok şık kolyeler, yüzükler, küpeler yapabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Deriler, kurdeleler gibi. Bugün yine çok şık ve kolay bir kolye modelinin yapımını anlatacağız. Sizde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Kum Boncuktan Kolye Yapımı Anlatımlı

Bu kolye modeli gibi sizde hayal gücünüzü kullanarak yepyeni takı modelleri tasarlayabilirsiniz. Modeller bu şekilde çıkmıyor mu zaten. Malzeme olarak tercih ettiğiniz renkte boncuklar, iğne ve iplik kullanacağız. Ve kolyeyi tamamlamak için 4 tane atlama halkası , bir toka ve zincir gerekli. Boncuk ipliğinden 4 – 6  m uzunluğunda ip keselim. Ve aşağıdaki adımları takip ederek kolyeyi yapmaya başlayalım.

İstediğiniz boyutlarda, uzunlukta aynı teknikle sevdiğiniz renklerde kolyeler yapabilirsiniz. Çok şık görünüyor öyle değil mi.

Boncuklu Kolye Modelleri Yapılışı

Boncuklu Kolye Modelleri Yapılışı 1

Kaynak : http://butterfliesandbaubles.com/2016/10/02/herringbone-fringe-necklace/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler