Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Yaprak Nasıl Yapılır?

Polimer kil ile hava ile kuruyan kil ile harika bir çalışma hazırladık. Polimer kil ile farklı dekoratif birçok çalışma hazırlamıştık. Beğendiğiniz desenlerle dekoratif tabaklar yapıyoruz. Yapraklardan, dantellerden tabaklar yapabilirsiniz. Yeni projemize geçmeden önce daha önce kil ile paylaştığımız tariflere geçelim. Polimer kilden dekoratif mumluk yapılışı evinize şıklık katacak. Dıy polimer kilden yaprak tabak yapılışında birazdan paylaşacağımız projeye benzer bir proje. Detayları oradan inceleyebilirsiniz. Polimer kil ile kupa süsleme yapımı kupalarınızın üzerine istediğiniz deseni yapabilirsiniz. Örneklerini hobi dünyası başlığımızdan tüm polimer kil çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Dekoratif tabak nasıl yapılır detayları öğrenelim.

Seramik Tabak Yapımı

Hava ile kuruyan kilden çok şık bir tabak yapıyoruz. Tropikal desenli aksesuarlar, tabaklar bu sezon çok trend. Takılarınızı koymak için, anahtarlık modelleri için veya çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Dekoratif yaprak nasıl yapılır tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Malzeme listesi ile başlayalım.

  • Hava ile kuruyan kil
  • Oklava
  • Akrilik boya
  • Fırça
  • Bıçak
  • Yapmak isteyeceğimiz desenin kalıbı

Önce kalıbı hazırlıyoruz. Kalıbı netten çıktı olarak bulabilirsiniz. Ve hamuru oklava ile açıyoruz. Daha sonra kalıbı kilin üzerine koyup ayrıntıları ile kesiyoruz. Daha sonra derin yaprağın içine sığacağı kenar kısımları eğik olmasını sağlayacak derin bir kasenin içine koyalım. Ve kuruması için bekleyelim. İyice kuruduktan sonra istediğimiz renk akrilik boyalar ile boyayalım.

Dekoratif Yaprak Nasıl Yapılır? 4

Takı kutusu olarak anahtarlık olarak kullanılabilecek harika bir proje. İşte son hali.

Dekoratif Yaprak Nasıl Yapılır?

Dekoratif Yaprak Nasıl Yapılır? 1

Dekoratif Yaprak Nasıl Yapılır? 2

Dekoratif Yaprak Nasıl Yapılır? 3

Kaynak : https://liagriffith.com/monstera-drop-dish/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler