Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Yapımı Bileklik Boncuk

Büyük incilerden harika bir bileklik yapımı hazırladık. El yapımı bileklik boncuk çok beğeneceğiniz çok zarif ve çok güzel bir model. Adım adım fotoğraflarla nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız. Bu modelden yola çıkarak sizde kendi tasarım modellerinizi oluşturabilirsiniz. Bileklik yapımı için çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Boncuklu bileklik yapımı için istediğiniz boylarda inci kullanabilirsiniz. Daha önce paylaştığımız harika bir bileklik yapımı paylaşmıştık. Dantel üzerine boncuk dikerek yaptığımız bir çalışmaydı. Dantelden bileklik yapımı aşamalarını önceki tariflerden bulup inceleyebilirsiniz. Daha çok modelimiz var. Arama kısmından bileklik yapımı olarak aratabilirsiniz. Tüm modellere ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model incili el yapımı bileklik boncuk tarifine geçelim.

Boncuk Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Netten, hobi marketlerden hoşunuza giden malzemeleri alarak kendinize özel harika el yapımı bileklik boncuklu modeller yapabilirsiniz. Çiçekli incili güzel bir model hazırladık. 4 küçük taç boncuk kapağı, 3 büyük taç boncuk kapağı, 4 adet 10 mm delikli beyaz inci, 3 adet 12 mm delinmiş beyaz inci, birkaç altın kaplama başlık, birkaç boşluk bırakıcı boncuk, 1 adet zincir bileklik, karga burun, tel makası. Malzeme listemiz bu şekilde.

El Yapımı Bileklik Boncuk 9

İnciler ve taç yaprakları ile bileklik yapımına başlıyoruz. Önce aşağıdaki adımları takip ediyoruz.

El Yapımı Bileklik Boncuk 1

El Yapımı Bileklik Boncuk 2

Daha sonra hazırladığımız çiçekleri zincir bilekliğimize takıyoruz.

El Yapımı Bileklik Boncuk 3

El Yapımı Bileklik Boncuk 4

El Yapımı Bileklik Boncuk 5

Şimdi arada kalan boşluklara inci takıyoruz. Küçük incilerimizi.

El Yapımı Bileklik Boncuk 10

El Yapımı Bileklik Boncuk 6

Harika oldular. Sizde bu bileklik modelini yapmak isterseniz talimatları takip edebilirsiniz. Günlük olarak veya özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

El Yapımı Bileklik Boncuk

El Yapımı Bileklik Boncuk 8

Kaynak : https://honestlywtf.com/diy/diy-charm-bracelet/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler