Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kar Küresi Modelleri

Yeni yıl hediyelik fikirleri olarak veya evde kendimiz yapacağımız dekorasyonumuza renk katacak harika modeller hazırladık. Kar küresi modelleri. Sulu kar küreleri de var galeride susuz olanlarda. Susuz kar küresi modelleri için ve diğeri için sevdiğiniz figürleri kullanabilirsiniz. Çocuklarımızın oyuncaklarını gold, gümüş renklerle boyayarak kullanabiliriz. Yapay çam ağaçları, geyik figürleri, arabalar kullanabiliriz. Kar küresi nasıl yapılır daha önce detaylarıyla paylaşmıştık. Bugün en güzel kar küresi modellerini hazırladık. Hepsine bayıldım. Hemen yapmak istiyorum. Hafta sonu kızımla birkaç model çalışması yapmayı istiyorum. Tabi fırsat olur mu bilinmez. Evimizde olan malzemelerle. Çeşitli boylarda kavanozları kullanabiliriz. Baharat koymak için kuru gıda koymak için kuru yemiş koymak için aldığımız kavanozları kullanabiliriz. Yada cam fanusları kullanabiliriz. Birazdan örneklerini göreceğiz. Çok güzel kendin yap projeleri yer alıyor galeride. Yine sizler için 2 güzel videoda hazırladık. Videodan takip ederek kar küresi yapabilirsiniz. Kar küresi için çam kozalakları, oyuncaklar, kardan adam figürleri, kuru ağaç dallarını kullanabilirsiniz. Aile fotoğraflarınızı koyabilirsiniz. Yün keçeden kardan adam yapımı paylaşmıştık. Susuz kar küresi modellerinde kullanabilirsiniz. Evde masa üstü yılbaşı ağacı yapımı hazırlamıştık. Yine kar kürelerinde veya tek başına kullanacağınız çalışmalardan.

Kar Küresi Modelleri ve Yapılışı

Yapay karlar, tuz, pamuklarla kar yapıyoruz. Hatta bebek bezinin iç malzemeleri de kullanılıyor kar yapımı için. Bugün şahane kar küresi modelleri hazırladık. Tam yeni yıla girerken yapabileceğimiz çalışmalardan. Kütük üzerine yapılmış çalışmalarda var. Hepsi o kadar güzel ki. Bayıldım.

İlk olarak 2 güzel video hazırladım. Kar küresi yapımından bahsediyor. Önce onları izleyelim.

Son olarak ise kar küresi modellerini inceleyelim. Eminim sizde çok beğeneceksiniz. Seven sevdiğine kar küresi alsın diyoruz. Yada yapsın diyoruz. Hemen en güzel modellere geçiyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler