Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek Yapımı

Çok güzel bir çiçek yapılışı hazırladık. Harika bir geri dönüşüp projesi. Tuvalet kağıdı rulolarını birçok porjede kullandık. Kutular, çiçekler, duvar süsleri, lambalar yaptık. Bugün güzel bir çiçek yapıyoruz. Tuvalet kağıdı rulosundan çiçek yapımı güzel bir etkinlik olacak. Çocuklarınızla da birlikte yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılır bir iki örnekle başlayalım. Çocuklarınız için tuvalet kağıdı rulolarından arabalar yapabilirsiniz. Konfetiler yapabilirsiniz. Dıy tuvalet kağıdı rulosundan konfeti yapılışı detaylarına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Dıy tuvalet kağıdı rulosundan gece lambası yapılışı hoşunuza gidecek hemen denemek isteyeceğiniz projelerden. Tuvalet kağıdı rulosundan çiçek için yeni bir modelin detaylı yapılışına geçelim.

Rulodan Çiçek Yapımı

Tuvalet kağıdı rulolarından, çeşitli kartonlardan, karton bardaklardan, yumurta kolilerinden tasarımlar yapabilirsiniz. Sizlere vazoda çiçek olarak, duvar süslemeleri olarak kullanacağınız tuvalet kağıdı rulosundan çiçek yapımı hazırladık. Tuvalet kağıdı rulolarını çeşitli şekillerde keserek çeşitli çiçekler yapabilirsiniz. Çiçek yapımı için malzeme listesi ile başlayalım.

  • Tuvalet kağıdı rulosu
  • Havlu peçete rulosu
  • Makas
  • Sıcak silikon
  • Çöp şiş
  • Kahverengi çiçek bandı

Malzemeler hazırsa aşağıdaki yöntemle çiçekleri yapabilirsiniz. Şeritleri eşit genişlikte kesmeniz gerekiyor. Ortada bulunan tomurcukları daha sık kesiyoruz. Sıcak silikon ile çiçekleri yapıştırırken dikkatli olalım. Ellerimizi yakmayalım.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek Yapımı

Çiçeklerimizi yaptık. Dilediğimiz çalışmada kullanabiliriz. Güzel bir duvar süsü, bir lamba yapımı, saplı bir çiçek yapımı gibi birçok yerde kullanabiliriz. İşte birkaç örnek.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek Yapımı 2

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek Yapımı 3

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek Yapımı 1

Kaynak: easypapercrafts.com/diy-paper-tube-flowers/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler