Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncukla Trabzon Hasır Bileklik Nasıl Yapılır?

Gold rengi boncukla yapılmış en güzel bileklik modellerinden bir tanesini hazırladık. Boncukla Trabzon hasır bileklik nasıl yapılır? Birazdan adım adım bileziğin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Sanki ilk bakışta gerçeğinden ayırt etmesi zor gibi. Ama sonra incelediğinizde boncuk olduğunu anlıyorsunuz. Yine de çok güzel duruyor. Özel günlerinizde veya günlük yaşantınızda kullanacağınız boncuklu bileklik modellerinden. Aynı desenleri gümüş boncuklarla da yapabilirsiniz. O şekilde de çok güzel olacaktır. Boncuktan bileklik yapımı anlatımlı vidolu olarak hazırlandı. Bu güzel bilekliğin yapılışını paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Bizi çok güzel bir modelle buluşturdu. El yapımı bileklik boncuklar ve çeşitli aksesuarlar kullanılarak yapılıyor. Tüm ayrıntılara videodan ulaşabilirsiniz. Boncuklu bileklik yapımının malzemelerini hazırladıktan sonra video başına geçip hemen yapmaya koyulabilirsiniz. Bilekliğin yapımında herringbone tekniği kullanılmış. Hadi gelin videoya geçip Trabzon hasırının nasıl yapıldığını öğrenelim.

Boncukla Trabzon Hasırı Nasıl Yapılır?

Gold rengi boncuklarla şahane bir bilezik yapılışı hazırladık. Herkesin hayallerini süsleyen ama fiyatından yanına yaklaşılmayan Trabzon hasırının yapılışını hazırladık. Bilekliğin yapılışında gold boncuklar kullanıyoruz. Kelepçe bilezik modellerini, bileklik modellerini kullanmayı seviyorsanız hemen yapmak isteyeceğiniz şahane örneklerden.

Boncukla Trabzon Hasır Bileklik Nasıl Yapılır?

Çok güzel değil mi. Göz kamaştırıyor. Gelin şimdi videoya geçip tüm detaylarıyla boncukla Trabzon hasır bileklik nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler