Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Meyve Bahçesi Anahtarlık Yapılışı

Kum boncuk modelleriyle hazırlanmış anahtarlık modelleri anlatımı hazırladık. Meyve bahçesi anahtarlık yapılışı. Sevdiğimiz meyvelerle ördüğümüz el yapımı anahtarlıklardan. Kum boncukları sadece tığ oyalarında, iğne oyalarında veya bileklik modelleri yapımında kullanmıyoruz. İğne ve ip kullanarak çok güzel anahtarlıklar yapıyoruz. Limon, mandalina, portakal, karpuz, kivi dilimini andıran boncuk renklerini seçerek kendimize veya satış olarak veya hediyelik fikirler olarak meyve bahçesi anahtarlık yapılışını tamamlayabiliriz. Meyveli anahtarlığımıza geçmeden önce daha önce farklı tekniklerle yaptığımız anahtarlıklardan bahsedelim.

Meyve Bahçesi Anahtarlık Yapılışı 4

Bu bölümde çeşitli malzemeleri kullanarak yaptığımız anahtarlıklardan bahsedeceğiz. Amigurumi anahtarlık modelleri, tığ işi anahtarlık modelleri zaman zaman bahsettiğimiz konulardan. Önce içeriklerden birçok tarife ulaşabilirsiniz. Çeşitli şekillerde, desenlerde, renklerde boncuklarla çok güzel anahtarlıklar yapabiliriz. Mesela boncuklu anahtarlık modelleri ve yapılışı hoşunuza gidecek modellerden oluşuyor. Evde kalan yarım iplerle, parça iplerle de çok güzel anahtarlıklar yapabilirsiniz. Tıpkı mini buket örgü anahtarlık yapılışında olduğu gibi. Makrome ipleriyle de anahtarlıklar yapabilirsiniz. En güzel anahtarlık modellerinden biri yeni başlayanlar için papatya anahtarlık yapımı olacak. Gelelim şimdi yeni modele. Meyve bahçesi anahtarlık yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

Meyve Bahçesi Anahtarlık Nasıl Örülür?

Limon dilimleri, portakal dilimleri ile sevdiğimiz meyvelerle çok güzel anahtarlıklar yapıyoruz. İğne, iplik ve renkli boncukları kullanarak anahtarlığı yapabiliriz. Yada bu güzel meyve dilimlerini el yapımı broş modelleri olarak da kullanabiliriz.

Meyve Bahçesi Anahtarlık Yapılışı 3

Meyve Bahçesi Anahtarlık Yapılışı 2

Meyve Bahçesi Anahtarlık Yapılışı 1

Meyve Bahçesi Anahtarlık Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Meyve bahçesi anahtarlık yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler