Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Nazar Boncuğu Bileklik Yapılışı

Makrome modellerine çok güzel yeni örgü bileklik modelleri anlatımı hazırladık. Makrome nazar boncuğu bileklik yapılışını adım adım öğreneceğiz. Dostluk bileklik modelleri olarak yapıp sevdiğimiz arkadaşlarımıza hediye edebiliriz. Takı tasarım modelleriyle ilgileniyor ve satış yapıyorsanız az sona yapılışını öğreneceğimiz örgü bileklik modellerini satış yaptığınız modelleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz bilekliklerden bahsedelim. Makrome iplerin kullandığımız ve çeşitli boncuklarla yaptığımız çok güzel bileklikler örmüştük. Çiçekli makrome bileklik yapılışı en güzel modellerden biri. Boncuklu kiraz bileklik yapımını daha uzun örerek kolye yapabiliriz. Boncuktan gözlük zinciri olarak da yapabiliriz. Makrome göz bileklik yapımı ise yine orta kısmında nazar boncuğu kullandığımız, farklı boncuklarla da yapabileceğimiz modellerden. Daha ağır daha gösterişli bileklikler yapmak isterseniz keçeden boncuk işleme bileklik ilginizi çekecek modellerden. Şimdi makrome nazar boncuğu bileklik yapılışı detaylarına geçelim.

Makrome Nazar Boncuğu Bileklik Nasıl Yapılır?

Mavi lacivert iplerle, incilerle ve nazar boncuğu ile çok şık örmesi kolay bir bileklik örüyoruz. Nazar boncuğu yerine deniz kabuğu, doğal taşlar, kristal taşlar, özel aksesuarları kullanabiliriz.

Makrome Nazar Boncuğu Bileklik Yapılışı

Temel ve kolay düğüm teknikleriyle örülmüş şık bir bileklik. Eğer makrome nazar boncuğu bileklik yapılışını öğrenmek istiyorsanız hemen alta geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler