Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Göz Bileklik Yapımı

Makrome modellerine yeni bir model anlatımı ekliyoruz. Makrome göz bileklik yapımı. Çok severek örüp kullanacağımız bilekliklerden. Hediyelik fikirler veya satış içinde düşünebiliriz. Renkli boncuklarla, makrome ipleriyle ördüğümüz kolay bilekliklerden. Nazar boncuğu bileklik modellerinden de diyebiliriz. Öncesinde yine birkaç bileklik modellerinden bahsedelim. Daha sonra makrome göz bileklik yapımına geçeriz.

Bu paragrafta el yapımı aksesuarlardan bahsedeceğiz. Makrome ipleriyle ördüğümüz bilekliklerden. Boncuklu makrome bileklik modelleri ve yapılışı 4 modelin bir arada anlatımının hazırlandığı içeriklerden. Doğal taşlarla, deniz kabuklarıyla bilekler örebilirsiniz. Makrome boncuklu bileklik yapılışı ince makrome ipleriyle ve kum boncuklarla örülmüş zarif modellerden. Makrome kolye yapımı da ilginizi çekecek modellerden.

Makrome Göz Bileklik Nasıl Yapılır?

Muhteşem bileklik tarifi daha. Renkli boncuklar ve makrome ipleriyle, nazar boncuğuyla örülmüş çok güzel bir bileklik. Kendinize, kızlarınıza, arkadaşlarınıza örebilirsiniz. Dost bileklik modelleri olarak örüp sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Eğer takı tasarım modelleri yapıp satış yapıyorsanız bu modeli de çalışmalarınıza ekleyebilirsiniz.

Makrome Göz Bileklik Yapımı 1

Makrome Göz Bileklik Yapımı 2

Çok şık. Gelin şimdi yapılışını öğrenelim. Son olarak videoya geçiyoruz ve baştan sona yapılışıyla makrome göz bileklik yapımını öğreniyoruz.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/C2iY2ubIFn3/?img_index=1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler